Alnatura Biologische vierige koolzaadolie, 500 ml
Voor verfijnen, koken & stomen
€ 2,59
(€ 5,18 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Uit de eerste koude persing
- Zilt aroma
- Ideaal voor marinades
Bijpassend
Beschrijving
Vierige koolzaadolie van eerste koude persing is heerlijk voor de koude en warme keuken. Je kunt hiermee salades, dips en marinades te verfijnen. Maar koolzaadolie is ook erg populair om mee te koken en stomen. Dankzij het voorzichtige productieproces blijven waardevolle ingrediënten en het intensieve sapachtige aroma optimaal behouden
Noot:
Het wordt afgeraden om deze olie te gebruiken voor bakken en frituren.
| Art. nr.: | MM-129795 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 4104420235960 |
| Producentnummer: | 129795 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Native Koolzaadolie[1]
- van biologische landbouw
Kan sporen bevatten van pinda's, amandelen, noten en sesam.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3467 / 828 kj / kcal |
| Vet | 92 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 5,5 g |
| Koolhydraten | 0,5 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Vezels | 0,5 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische vierige koolzaadolie
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Herbaria Moon Milk – Ayurvedisch slaapmutsje
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten