Zotter Schokoladen Bio Pudding & Keks, 70 g

Melkchocolade met vanilleroomganache & amandel nougat

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Donkere melkchocolade
  • Zachte puddinglaag
  • Met fijne stukjes peperkoek

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g

Zotter Schokoladen Bio Pudding & Keks, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g € 7,49 (€ 68,09 / kg)
Totaalprijs: € 12,48
Beschrijving

Ambachtelijke chocolade Pudding & Keks van Zotter geniet je van een nostalgisch dessert in een praktisch tabletformaat. Deze verfijnde biologische creatie combineert donkere melkchocolade met een zachte puddinglaag, smeltzachte amandel nougat en fijne stukjes peperkoek.

Art. nr.: ZSM-16680
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403089957
Producentnummer: 16680
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], Cacaomassa[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], volle melk[2], smeltkaas[2] (7 % rauwe melk kaas[2], crème[2], water, Zuurteregelaar (trinatriumcitraat)), magere melkpoeder[2], Mandeln[2], glucosestroop[2], invertsuikersiroop[2], Appel Balsamico Azijn[2], zoet weipoeder[2], hele rietsuiker[1], vanillebonen poeder[1], Steenzout, emulgator (sojalecithine[2]), kaneel[2], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], 60 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Pudding & Keks

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder