Zotter Schokoladen Bio Für Fleißige, 70 g

Handgemaakte biologische chocolade als zoete beloning

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Melkchocolade met kastanjes
  • Met braambessenganache
  • Met hazelnootnougat

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g

Zotter Schokoladen Bio Für Fleißige, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g € 7,49 (€ 68,09 / kg)
Totaalprijs: € 12,48
Beschrijving

Met de ambachtelijke chocolade Für Fleißige van Zotter beloon je bijzondere inspanningen en grote inzet op de lekkerste manier. Deze heerlijke reep combineert zachte melkchocolade met kastanjes met een vulling van braambessenganache en hazelnootnougat.

Art. nr.: ZSM-16673
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403089742
Producentnummer: 16673
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Für Fleißige