Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Witte Chocolade + Macadamia / Passievrucht, 70 g

Exotische witte chocolade met tropisch fruitige frisheid

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Zachte chocoladeverwennerij
  • Met macadamianougat
  • Verfijnd met passievrucht & citroen

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Nougat Variatie Chocolade, 70 g

Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Witte Chocolade + Macadamia / Passievrucht, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Nougat Variatie Chocolade, 70 g € 4,39 (€ 62,71 / kg)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

De witte chocolade Macadamia Passievrucht van Zotter is een absolute aanrader voor liefhebbers van romige, zoete én exotische smaakcombinaties. In deze hoogwaardige biologische chocolade ontmoet een zacht smeltende, lichte basis verfijnde, knapperige macadamianoten, die ook wel de koninginnen onder de noten worden genoemd. De subtiele, fruitige smaak van passievrucht doorbreekt de natuurlijke zoetheid van de couverture en zorgt voor een verfrissend, harmonieus aroma.

Art. nr.: ZSM-25872
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403087281
Producentnummer: 25872
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], Cacaomassa[1], melkpoeder[2], 7 % Haselnüsse[2], magere melkpoeder[2], gedroogde sinaasappelen[2] (2 % sinaasappelsap concentraat[2], sinaasappelpulp[2]), Magermilchjoghurtpulver[2], emulgator (sojalecithine[2]), hele rietsuiker[1], 0,1 % kaneel[2], vanillebonen poeder[1], Steenzout, Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), 40 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Witte Chocolade + Macadamia / Passievrucht