Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Pure Chocolade + Cashew / Framboos, 70 g

Fruitige biologische pure chocolade met noten

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure pure chocolade
  • Fruitige tonen
  • Verfijnd met cashewnoga

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g

Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Pure Chocolade + Cashew / Framboos, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g € 6,99 (€ 53,77 / kg)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De pure chocolade Cashew Framboos van Zotter is een absolute aanrader voor liefhebbers van hoogwaardige pure chocolade. In deze elegante chocoladereep komt een hoog cacaogehalte samen met de milde, zachte textuur van geroosterde cashewnoten en de frisse, sprankelende smaak van frambozen. Deze meesterlijk uitgebalanceerde combinatie zorgt voor een smaakprofiel vol contrast en harmonie, waarin de fijne bittertonen van de cacao zacht worden afgerond.

Art. nr.: ZSM-25874
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403087298
Producentnummer: 25874
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], 31 % cacaoboter[1], gekarameliseerde melkpoeder[2] (16 % magere melkpoeder[2], suiker[2]), 8 % Mandeln[2], melkpoeder[2], Zitronenpulver[2] (2 % citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), hele rietsuiker[1], magere melkpoeder[2], zoet weipoeder[2], emulgator (sojalecithine[2]), 0,2 % Steenzout, vanillebonen poeder[1], kaneel[2], Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Pure Chocolade + Cashew / Framboos

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder