ZabaLab - Italiaanse dessert delicatessen

Puur Italiaans gevoel op je dessertbord

De beroemde ijsmaker Alberto Marchetti creëert Italiaanse dessert specialiteiten van topkwaliteit onder de naam ZabaLab. De beste Italiaanse ingrediënten en uitsluitend verse eieren van op de boerderij gefokte scharrelkippen worden verwerkt creaties van Alberto Marchetti.

Filteren & Sorteren

Prijzen
Filters

ZabaLab: 8 artikelen

ZabaLab Crème Zabaione, Marsala Klassiek

ZabaLab Crème Zabaione, Marsala Klassiek, 200 g

  • Bevat alcohol
  • Van verse scharreleieren
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Crème Zabaione, Moscato Passito di Strevi

ZabaLab Crème Zabaione, Moscato Passito di Strevi, 200 g

  • Bevat alcohol
  • Verse scharreleieren
  • Karakteristieke smaak
€ 14,99 (€ 74,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Crème Zabaione, Marsala Ambra Riserva 2004

ZabaLab Crème Zabaione, Marsala Ambra Riserva 2004, 200 g

  • Bevat alcohol
  • Italiaans wijnschuim
  • Scharreleieren van eigen kippenboerderij
€ 13,59 (€ 67,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Crème Zabaione, Moscato Biologico Fontanafredda

ZabaLab Crème Zabaione, Moscato Biologico Fontanafredda, 200 g

  • Bevat alcohol
  • Hemels dessert
  • Zoete Moscato d'Asti DOCG Bio
€ 13,99 (€ 69,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZabaLab Crème Zabaione Marsala & Krumiri Koekjes

ZabaLab Crème Zabaione Marsala & Krumiri Koekjes, 150g + 40g (190 g)

  • Bevat alcohol
  • 1 x Crema Zabaione 150 g
  • Diverse Krumiri 40 g
€ 13,59 (€ 71,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZabaLab Crème Zabaione Marsala & Noasetti

ZabaLab Crème Zabaione Marsala & Noasetti, 150g + 40g (190 g)

  • Bevat alcohol
  • 1 x Crema Zabaione 150 g
  • Verschillende Noasetti 40 g
€ 13,59 (€ 71,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Crème Zabaione, Set van 4 in een Eierdopje

ZabaLab Crème Zabaione, Set van 4 in een Eierdopje, 4 x 40g (160 g)

  • Bevat alcohol
  • 40 g Zabaione Beermouth Baladin
  • 40 g Zabaione Bianco Chinato del Mago
€ 12,19 (€ 76,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZabaLab Crème Zabaione & Maisbladeren

ZabaLab Crème Zabaione & Maisbladeren, 150g + 40g (190 g)

  • Bevat alcohol
  • 1 x Crema Zabaione 150 g
  • Verschillende maïsbladeren 40 g
€ 13,59 (€ 71,53 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar