Willi Dungl - Schatten uit de natuur

Als voortrekker van een levensstijl gericht op gezondheid, legde professor Willi Dungl de nadruk op de synergie tussen voeding, lichaamsbeweging en het handhaven van een evenwichtig mentaal welzijn. Het fundament van het menselijk welzijn rust op drie essentiële pijlers: gezonde voedingskeuzes, regelmatige lichaamsactiviteit en een positieve mindset.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights
Filters

Willi Dungl: 26 artikelen

Willi Dungl Kalmerende Bio Thee voor de Maag

Willi Dungl Kalmerende Bio Thee voor de Maag, 40 g

  • Verzachtende kruidentheemix
  • Met citroenmelisse en kamille
  • Uit Oostenrijk
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Biologisch Thee - Meine Wechseljahre

Willi Dungl Biologisch Thee -​ Meine Wechseljahre, 20 Theezakjes

  • Met rode klaver, salie & tijm
  • Fijn afgerond met hibiscus
  • Inhoud: 20 stuks
€ 4,22 € 4,69 (€ 117,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl BIO Snoepjes Gember en Citroen

Willi Dungl BIO Snoepjes Gember en Citroen, 65 g

  • Natuurlijke extracten en aroma`s
  • Om tussendoor van te genieten
  • Verfrissende smaak
€ 2,51 € 2,79 (€ 38,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BIO Kruidensnoepjes - Sinaasappel, Gember en Kurkuma

Willi Dungl BIO Kruidensnoepjes -​ Sinaasappel, Gember en Kurkuma, 65 g

  • Natuurlijk recept
  • Fijne extracten en aroma's
  • Verfrissende smaak
€ 2,51 € 2,79 (€ 38,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Kruidensnoepjes, keelverzachtend

Willi Dungl Biologische Kruidensnoepjes, keelverzachtend, 65 g

  • Zoete boshoningvulling
  • Intense kruidensmaken
  • Met salie en vlierbloesemextract
€ 2,51 € 2,79 (€ 38,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl BIO Thee Goede Rust

Willi Dungl BIO Thee Goede Rust, 40 g

  • Met valeriaan en citroenmelisse
  • Met fijne rode bessen en vlierbessen
  • Bessensmaak
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl BIO Thee Verzachtende Keel

Willi Dungl BIO Thee Verzachtende Keel, 40 g

  • Aangename zoetheid
  • Gemaakt met de beste salie en gember
  • Kruidenthee van biologische kwaliteit
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Biologische Thee Bergkruiden

Willi Dungl Biologische Thee Bergkruiden, 36 g

  • Met bramenblad, appels, rozenbottels
  • De beste kruiden van biologische kwaliteit
  • Rustgevende ingrediënten
€ 4,13 € 4,59 (€ 114,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Bio Thee Goede Spijsvertering

Willi Dungl Bio Thee Goede Spijsvertering, 40 g

  • Met venkel en gember
  • Delicaat zoete smaak
  • Ondersteunt een normale darmfunctie
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl BIO Thee Goed Humeur

Willi Dungl BIO Thee Goed Humeur, 40 g

  • Natuurlijk verfrissend
  • Met de fijnste gember
  • Harmonieuze smaakbeleving
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Bio Powerreep Wilde Bessen

Willi Dungl Bio Powerreep Wilde Bessen, 30 g

  • Gemaakt van 100% natuurlijke ingrediënten
  • Veganistisch recept
  • Zonder palmolie
€ 1,79 € 1,99 (€ 59,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Biologische Thee Blaas-Nieren

Willi Dungl Biologische Thee Blaas-​Nieren, 40 g

  • Frisse smaak
  • Recept gebaseerd op de beste traditionele kennis
  • Met brandnetels en berkenblad
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl BIO Thee Voel Je Goed

Willi Dungl BIO Thee Voel Je Goed, 55 g

  • Met fijne kruidnagel
  • Fruitig van smaak
  • Geeft een gevoel van welzijn
€ 4,13 € 4,59 (€ 75,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Bio Kamille Thee

Willi Dungl Bio Kamille Thee, 30 g

  • Milde aromatische smaak
  • Draagt bij aan ontspanning
  • Positieve eigenschappen
€ 4,13 € 4,59 (€ 137,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Morgenfreund Biologische Thee

Willi Dungl Morgenfreund Biologische Thee, 36 g

  • Kruidenthee mengsel
  • Met groene thee & munt
  • Bevat guarana & mate
€ 4,22 € 4,69 (€ 117,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Bio Thee Gember Kurkuma

Willi Dungl Bio Thee Gember Kurkuma, 40 g

  • Met rozenbottels en appels
  • Fijne noot van kaneel
  • Natuurlijke kracht van gember
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl BIO-Thee Natuurlijk Immuun

Willi Dungl BIO-​Thee Natuurlijk Immuun, 40 g

  • Harmonieuze basis
  • Aangenaam frisse noot
  • 20 theezakjes à 2 g
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl BIO Thee Gember Citroen

Willi Dungl BIO Thee Gember Citroen, 36 g

  • Pittige aromatische smaak
  • Frisheid van citroen- en limoenschil
  • Met zoethout
€ 4,13 € 4,59 (€ 114,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Biologische Thee Ademvrij

Willi Dungl Biologische Thee Ademvrij, 40 g

  • Met 9 geselecteerde kruiden en fruit
  • Kan een kalmerend effect hebben op de luchtwegen
  • Met groene munt, ribwort en zoethoutwortel
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Biologische Antioxidant Groene Thee

Willi Dungl Biologische Antioxidant Groene Thee, 35 g

  • Ondersteunt het welzijn
  • Aangenaam milde smaak
€ 4,22 € 4,69 (€ 120,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Kruidentuin - Venkel, Anijs en Komijn

Willi Dungl Biologische Kruidentuin -​ Venkel, Anijs en Komijn, 20 theezakjes (45 g)

  • Lichtzoet en mild
  • Klassieke kruidensmaak
  • Voor het hele gezin
€ 2,97 € 3,39 (€ 66,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Biologische Powerbar Appel Kaneel

Willi Dungl Biologische Powerbar Appel Kaneel, 30 g

  • Dadel en notensmaak
  • Subtiele noot van kaneel
  • Natuurlijke ingrediënten
€ 1,79 € 1,99 (€ 59,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Bio Basenfreund

Willi Dungl Bio Basenfreund, 20 theezakjes (40 g)

  • 8 alkalische biologische kruiden
  • Met honingstruik & citroengras
  • Bijzonder smakelijk
€ 4,22 € 4,69 (€ 105,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Biologische Thee  - Meine Tage

Willi Dungl Biologische Thee -​ Meine Tage, 20 Theezakjes

  • Fruitige smaak dankzij stukjes appel
  • Pittige kick dankzij gember
  • Inhoud: 20 stuks
€ 4,22 € 4,69 (€ 117,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Willi Dungl Biologische Thee 9 Kruiden

Willi Dungl Biologische Thee 9 Kruiden, 40 g

  • Met venkel, rooibos en citroengras
  • Gemaakt van biologische kruiden
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Willi Dungl Bio Thee Innerlijke Balans

Willi Dungl Bio Thee Innerlijke Balans, 40 g

  • Aangename zoetheid
  • Met de fijnste lavendel
  • Frisse noot van pepermunt en citroengras
€ 4,13 € 4,59 (€ 103,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober