Willi Dungl Biologische Kruidentuin - Venkel, Anijs en Komijn, 20 theezakjes (45 g)

Populair bij jong en oud

Nieuw!

€ 3,39

(€ 75,33 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 theezakjes

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Lichtzoet en mild
  • Klassieke kruidensmaak
  • Voor het hele gezin

Vaak samen gekocht met TEEKANNE Italiaanse "Limone", 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (50 g)

Willi Dungl Biologische Kruidentuin - Venkel, Anijs en Komijn, 20 theezakjes (45 g) € 3,39 (€ 75,33 / kg)
TEEKANNE Italiaanse "Limone", 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (50 g) € 3,69 (€ 73,80 / kg)
Totaalprijs: € 7,08
Beschrijving

De zoete en milde combinatie van venkel, anijs en komijn maakt deze kruidenthee een populaire en beproefde thee voor het hele gezin.

Art. nr.: TK-81319
Inhoud: 45 g
EAN: 9001475013190
Merken: Willi Dungl
Thee: theezakje
Certificeringen: Biologisch gecertificeerd volgens de EC biologische verordening, EU biologisch keurmerk
Weektijd: 5 Minuten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

55 % venkel[1], 30 % anijs[1], 15 % karwij[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 4 / 1 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 0,2 g
  waarvan Suiker 0 g
Eiwitten 0 g
Zout 0 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Oostenrijk, www.teekanne.at/de-at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Willi Dungl Biologische Kruidentuin - Venkel, Anijs en Komijn

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder