Wiener Zucker

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights
Filters

Wiener Zucker: 6 artikelen

Wiener Zucker Bruine Suiker

Wiener Zucker Bruine Suiker, 500 g

  • Gecarameliseerd
  • Verfijnd met rietsuikersiroop
  • Ideaal voor gebakjes en peperkoek
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Wiener Zucker Bruine Kandijsuiker

Wiener Zucker Bruine Kandijsuiker, 500 g

  • Gekarameliseerd
  • Ideaal voor warme dranken
  • Een heerlijk ingrediënt voor taarten en koekjes
€ 3,99 (€ 7,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Wiener Zucker Poedersuiker

Wiener Zucker Poedersuiker, 400 g

  • Extra fijne suiker
  • Voor bakken en decoreren
  • Perfect voor glazuren
€ 1,49 (€ 3,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Wiener Zucker Witte Kandijsuiker

Wiener Zucker Witte Kandijsuiker, 500 g

  • Perfect voor thee en infusies
  • Met openende uitlaat
  • Van geconcentreerde suikeroplossingen
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Wiener Zucker Fijne Kristalsuiker

Wiener Zucker Fijne Kristalsuiker, 1 kg

  • Fijn gegranuleerd
  • Zonder genetisch gemodificeerde ingrediënten
  • Voor het zoeten van koude en warme gerechten
€ 2,49 (€ 2,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Wiener Zucker Baksuiker

Wiener Zucker Baksuiker, 1 kg

  • Ideaal voor luchtig gebak
  • Goed mengbaar
  • Gemakkelijk oplosbaar
€ 3,59 (€ 3,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober