WIBERG - Ontdek de wereld van diversiteit

WIBERG produceert al meer dan 50 jaar kruiden- en specerijenmixen voor de beste restaurants van het land. Nu zijn de kruiden van de professionals ook verkrijgbaar voor in huis! Ben je een liefhebber van BIO, BBQ of heb je liever iets exotischer? Met WIBERG verveelt koken je nooit!

Per categorie shoppen

Bestsellers

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filteren & Sorteren

    Prijzen Highlights Certificeringen Soort voeding
    Filters

    WIBERG: 1 - 30 van 79 artikelen

    Wiberg Gemengde Peperkorrels

    Wiberg Gemengde Peperkorrels, 43 g

    • Groene, witte, zwarte en roze peperkorrels
    • Aangenaam kruidig en aromatisch
    • Hoogwaardige keramische molen
    € 1,84 € 3,69 (€ 42,79 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Zeezout

    Wiberg Zeezout, 120 g

    • Zongedroogd zeezout
    • Om te kruiden of als afwerkingszout
    • Hoogste kwaliteit
    € 1,47 € 3,69 (€ 12,25 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Braadkruiden Delizia Kruidenzout

    Wiberg Braadkruiden Delizia Kruidenzout, 950 g

    • Perfect voor geroosterd varkensvlees
    • Natuurlijk kristalzout
    • Met een subtiele kruidige smaak
    € 8,49 (€ 8,94 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Vitale Groentebouillon

    Wiberg Vitale Groentebouillon, 1.200 g

    • Zonder palmvet & smaakversterkers
    • Aangename smaak
    • Puur plantaardig
    € 17,39 (€ 14,49 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Bakpoeder Gemaakt van Wijnsteen

    Wiberg Bakpoeder Gemaakt van Wijnsteen, 420 g

    • Voor bakken
    • Voor alle bakwaren
    • Zonder fosfaat
    € 5,49 (€ 13,07 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Gedroogde Morieljes

    Wiberg Gedroogde Morieljes, 55 g

    • Veelzijdige smaak
    • Handgeplukt
    • Ideaal met pasta & rijst
    € 51,99 (€ 945,27 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Gemalen Vanille Mix

    Wiberg Gemalen Vanille Mix, 100 g

    • Van peulen & zaden
    • Gemakkelijk te verwerken
    • Voor zoete & hartige gerechten
    € 61,49 (€ 614,90 / kg)

    Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Burger Mix Spicy Kruidenmix

    Wiberg Burger Mix Spicy Kruidenmix, 760 g

    • Vegan
    • Met chili
    • Rokerige smaak
    € 11,59 (€ 15,25 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Kruidensaus Nr. 1 Umami

    Wiberg Kruidensaus Nr. 1 Umami, 500 ml

    • Puur natuurproduct
    • Voor raffinage & aroma
    • Zonder smaakversterkers
    € 10,99 (€ 21,98 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Kruidenmix in Umami-stijl

    Wiberg Kruidenmix in Umami-​stijl, 350 g

    • Met miso
    • Zonder smaakversterker
    • Ideaal voor het afwerken en op smaak brengen
    € 11,59 (€ 33,11 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Basilicumolie

    Wiberg Basilicumolie, 500 ml

    • Sterke olijfsmaak
    • Met een fijne basilicumsmaak
    • Ideaal voor pasta & vis
    € 16,39 (€ 32,78 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Biologische Granaatappelazijn

    Wiberg Biologische Granaatappelazijn, 500 ml

    • Natuurlijk troebel
    • 5 % zuurgraad
    • Fruitig met frisse zuren
    € 6,39 (€ 12,78 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Klassieke Appelazijn

    Wiberg Klassieke Appelazijn, 500 ml

    • 2 jaar gerijpt in eiken vaten
    • Fruitig-frisse smaak
    • 5 % zuurgraad
    € 6,59 (€ 13,18 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Krachtige Runderbouillon

    Wiberg Krachtige Runderbouillon, 1.100 g

    • Zonder palmvet & smaakversterkers
    • Hartig genot
    • Zonder zichtbare ingrediënten
    € 19,99 (€ 18,17 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Decor Bloemenmix

    Wiberg Decor Bloemenmix, 25 g

    • Roos, koren & goudsbloemen
    • Bloemige smaak
    • Ook voor thee
    € 10,79 (€ 431,60 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Curryworst Curry Milde Kruiden

    Wiberg Curryworst Curry Milde Kruiden, 580 g

    • Mild kruidig met een subtiel vleugje gember
    • Veganistisch & zonder smaakversterkers
    • Geselecteerde kruiden
    € 8,19 (€ 14,12 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Glühwein/Appelstrudel

    Wiberg Glühwein/Appelstrudel, 1.030 g

    • Voor drankjes eten
    • Met vanille, kruidnagel & sinaasappel
    • Voor het verfijnen van rode kool
    € 14,29 (€ 13,87 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Dekor Raffinesse Kruidenmix

    Wiberg Dekor Raffinesse Kruidenmix, 430 g

    • Grove samenstelling
    • Met sesamzaad, kruiden & specerijen
    • Voor spreads & terrines
    € 16,89 (€ 39,28 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Decor Fruitmix

    Wiberg Decor Fruitmix, 50 g

    • Gecombineerd met bloemen
    • Zoetzure smaak
    • Ook voor hartige gerechten
    € 11,59 (€ 231,80 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Cuba Nueva Kruidenmix

    Wiberg Cuba Nueva Kruidenmix, 250 g

    • Met koffie-, rum- & tabakssmaak
    • Pittigheid van limoen & munt
    • Voor allerlei gerechten & recepten
    € 36,49 (€ 145,96 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Kruidenmix Asia Style

    Wiberg Kruidenmix Asia Style, 300 g

    • Intense chilismaak
    • Met een vleugje kaneel
    • voor veel Aziatische recepten
    € 7,29 (€ 24,30 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Bakspray

    Wiberg Bakspray, 500 ml

    • Neutrale smaak
    • Gemakkelijk in te vetten
    • Voor zoete en hartige gerechten
    € 8,89 (€ 17,78 / L)

    Bezorging uiterlijk op 20. oktober

    Wiberg Pepers, Fijngemaakt

    Wiberg Pepers, Fijngemaakt, 190 g

    • Vurige pittigheid
    • Intense smaak
    • Perfect voor inmaken en koken
    € 10,49 (€ 55,21 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Berry Zon

    Wiberg Berry Zon, 300 g

    • Natuurlijke smaken
    • Intense kleur
    • Bessensmaak
    € 10,39 (€ 34,63 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Knofi Pur - Knoflookpasta

    Wiberg Knofi Pur -​ Knoflookpasta, 900 g

    • Krachtige & karakteristiek
    • Gemakkelijk in gebruik
    • Verfijnd met zout
    € 11,99 (€ 13,32 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Bourbon Peper, Heel

    Wiberg Bourbon Peper, Heel, 240 g

    • Fruitige pittigheid
    • Wrange chocoladesmaak
    • Perfect bij vlees & vis
    € 81,49 (€ 339,54 / kg)

    Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Szechuan Peper, Heel

    Wiberg Szechuan Peper, Heel, 110 g

    • Van wilde oogst & met de hand geplukt
    • Ideaal bij Aziatische gerechten
    • Fruitige en kruidige smaak
    € 48,49 (€ 440,82 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Aceto Balsamico di Modena BGA

    Wiberg Aceto Balsamico di Modena BGA, 1.000 ml

    • 6 % zuurgraad
    • Karakteristieke bitterzoete smaak
    • Ideaal voor klassieke saladedressings
    € 11,89 (€ 11,89 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Peperkoek Kruidenmix

    Wiberg Peperkoek Kruidenmix, 220 g

    • Karakteristieke smaak
    • Ook voor wildspecialiteiten
    • Voor de kerstbakkerij
    € 9,89 (€ 44,95 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Wiberg Vegetarische Bouillon met Oerzout

    Wiberg Vegetarische Bouillon met Oerzout, 1.200 g

    • Puur kruidig
    • Met aroma's van foelie
    • Zonder allergenen
    € 17,39 (€ 14,49 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober