Bakingrediënten van WIBERG

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Soort voeding
Filters

Bakingrediënten : 13 artikelen

Wiberg Bakpoeder Gemaakt van Wijnsteen

Wiberg Bakpoeder Gemaakt van Wijnsteen, 420 g

  • Voor bakken
  • Voor alle bakwaren
  • Zonder fosfaat
€ 4,89 € 5,49 (€ 11,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Gemalen Vanille Mix

Wiberg Gemalen Vanille Mix, 100 g

  • Van peulen & zaden
  • Gemakkelijk te verwerken
  • Voor zoete & hartige gerechten
€ 55,14 € 61,49 (€ 551,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Decor Bloemenmix

Wiberg Decor Bloemenmix, 25 g

  • Roos, koren & goudsbloemen
  • Bloemige smaak
  • Ook voor thee
€ 9,65 € 10,79 (€ 386,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Glühwein/Appelstrudel

Wiberg Glühwein/Appelstrudel, 1.030 g

  • Voor drankjes eten
  • Met vanille, kruidnagel & sinaasappel
  • Voor het verfijnen van rode kool
€ 12,81 € 14,29 (€ 12,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Decor Fruitmix

Wiberg Decor Fruitmix, 50 g

  • Gecombineerd met bloemen
  • Zoetzure smaak
  • Ook voor hartige gerechten
€ 10,35 € 11,59 (€ 207,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Bakspray

Wiberg Bakspray, 500 ml

  • Neutrale smaak
  • Gemakkelijk in te vetten
  • Voor zoete en hartige gerechten
€ 7,93 € 8,89 (€ 15,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 20. oktober

Wiberg Berry Zon

Wiberg Berry Zon, 300 g

  • Natuurlijke smaken
  • Intense kleur
  • Bessensmaak
€ 9,35 € 10,39 (€ 31,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Dessert Poedersuiker

Wiberg Dessert Poedersuiker, 750 g

  • Met geselecteerde kruiden
  • Vanille & sinaasappelsmaak
  • Ook ideaal voor warme desserts
€ 7,86 € 8,79 (€ 10,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Peperkoek Kruidenmix

Wiberg Peperkoek Kruidenmix, 220 g

  • Karakteristieke smaak
  • Ook voor wildspecialiteiten
  • Voor de kerstbakkerij
€ 8,85 € 9,89 (€ 40,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Vanille Suikerzoet

Wiberg Vanille Suikerzoet, 450 g

  • Suiker met vanille-extract
  • Voor alle soorten desserts
  • Zonder palmolie & smaakversterkers
€ 25,68 € 28,99 (€ 57,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Vanillestokjes voor Fijnproevers

Wiberg Vanillestokjes voor Fijnproevers, 25 g

  • Voor zoet & hartige specialiteiten
  • Geurige smaken
  • Verpakt in glazen buisjes
€ 44,15 € 49,49 (€ 1.766,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiberg Orangia Sun

Wiberg Orangia Sun, 300 g

  • Natuurlijke sinaasappelsmaak
  • Voor gebak, yoghurt & crèmes
  • Ook geschikt voor de herfst
€ 10,26 € 11,49 (€ 34,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 20. oktober

Wiberg Vanille Tahiti, 6 Peulen

Wiberg Vanille Tahiti, 6 Peulen, 48 g

  • Zorgvuldig gekweekt & zorgvuldig uitgekozen
  • Maanden van fermentatie
  • Uitzonderlijke smaken
€ 80,73 € 89,99 (€ 1.681,88 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 20. oktober