Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Drakenfruit, 50 g

Exotisch superfood in knapperige vorm voor je bowls

€ 4,67 € 5,19 -10%

(€ 93,40 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 100 % drakenfruit & zonder suiker
  • Intensieve kleur & brosse textuur
  • Land van oorsprong China

Vaak samen gekocht met OPI FRUTTA Fragola "Come Fresca", 21 g

Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Drakenfruit, 50 g € 4,67 (€ 93,40 / kg)
OPI FRUTTA Fragola "Come Fresca", 21 g € 2,15 (€ 102,38 / kg)
Totaalprijs: € 6,82
Beschrijving

Deze gevriesdroogde drakenfruit brengt een exotische noot en een intensieve kleur in je maaltijden. Door het onttrekken van water ontstaat een bijzonder bros product met een vol aroma. De vrucht is puur natuur en bevat geen kunstmatige aroma's of kleurstoffen. Het is veelzijdig te gebruiken en geeft je smoothies zowel visueel als smaakvol een boost.

Aanbevolen gebruik:
Je kunt gevriesdroogd fruit overal gebruiken waar je ook vers fruit gebruikt. Je kunt pap, yoghurt en muesli met melk decoreren en op smaak brengen, smoothies ermee verfijnen of het gewoon als praktische snack eten.

Art. nr.: XVA-VIL-39930
Inhoud: 50 g
EAN: 8595717723813
Producentnummer: 39930
Merken: Vilgain
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch, Lactosevrij
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder lactose, Zonder toegevoegde suikers
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1645 / 393 kj / kcal
Vet 5,4 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 78,6 g
  waarvan Suiker 53,6 g
Eiwitten 7,1 g
Zout 0 g
Ingrediënten

100 % drakenfruit[1]

  1. gevriesdroogd
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Drakenfruit

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder