Kaas uit Oostenrijk

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken
Filters

Kaas: 5 artikelen

Brezzo Tomini Kaas met Truffel in Olie

Brezzo Tomini Kaas met Truffel in Olie, 280 g

  • Zachte kaas met truffelschaafsel
  • Mild-aromatisch & zacht
  • Voor bijvoorbeeld antipasti
€ 11,99 (€ 42,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Brezzo Tomini Kaas met Jeneverbes in Olie

Brezzo Tomini Kaas met Jeneverbes in Olie, 280 g

  • Zachte kaas met jeneverbes
  • Mild & aromatisch
  • Rauw, gegrild & gebakken
€ 11,29 (€ 40,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Brezzo Tomini Kaas met Chili in Zonnebloemolie

Brezzo Tomini Kaas met Chili in Zonnebloemolie, 280 g

  • Ingemaakte koemelk kaas
  • Pikant-hartig
€ 11,09 (€ 39,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Tomini Kaas op Smaak Gebracht in Zonnebloemolie

Brezzo Tomini Kaas op Smaak Gebracht in Zonnebloemolie, 180 g

  • Italiaanse koemelk specialiteit
  • Met chilipeper & peperkorrels
€ 6,19 (€ 34,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Brezzo Pecorino Kaas met Kruiden in Olie

Brezzo Pecorino Kaas met Kruiden in Olie, 280 g

  • Aromatisch-kruidig & hartig
  • Schapenkaas, kruiden & knoflook
  • Traditionele specialiteit
€ 13,19 (€ 47,11 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar