Pasta van Tartuf Langhe

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken
Filters

Pasta: 4 artikelen

Tartuflanghe Tagliatelle met truffels

Tartuflanghe Tagliatelle met truffels, 250 g

  • Hoog aandeel zomertruffels
  • Bijzonder intense smaak
  • Traditioneel recept
€ 17,69 (€ 70,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Tartuflanghe Tagliolini Eiernoedels

Tartuflanghe Tagliolini Eiernoedels, 250 g

  • Handgemaakt
  • Zorgvuldig vervaardigd
€ 7,82 € 8,69 (€ 31,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TARTUFISSIMA® N° 18 Tagliolini Truffelpasta

Tartuflanghe TARTUFISSIMA® N° 18 Tagliolini Truffelpasta, 250 g

  • Heerlijke smaak
  • Met de hand gemaakt
  • Zeer goede kookstabiliteit
€ 17,42 € 19,39 (€ 69,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Tartuflanghe Ei tagliolini met Truffel

Tartuflanghe Ei tagliolini met Truffel, 250 g

  • Fijne lintpasta
  • Met zomertruffels
  • Voor snelle, heerlijke gerechten
€ 12,09 (€ 48,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober