Ontdek Minis en Celebrations - kleine zoete highlights voor Sinterklaas, Advent en feestelijke momenten.

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken
Filters

Minis & Celebrations in de aanbieding: 9 artikelen

Mars Mixed Minis

Mars Mixed Minis, 710 g

  • 5 soorten
  • Voor meer variatie
  • Perfect om te delen
€ 9,89 € 10,99 (€ 13,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bounty Minis

Bounty Bounty Minis, 227 g

  • 7 stuks
  • Individueel verpakt
  • Chocolade met kokospulp
€ 2,96 € 3,29 (€ 13,04 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Celebrations Bonbons

Celebrations Bonbons, 1.435 g

  • 8 verschillende smaken
  • Ideaal om te delen
  • Gevarieerd genieten
€ 27,89 € 30,99 (€ 19,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

M&M's Mini's

M&M's Mini's, 310 g

  • Kleurrijke chocolaatjes
  • Chocolade kern
  • Suikerlaag
€ 4,94 € 5,49 (€ 15,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Milky Way Minis

Milky Way Milky Way Minis, 227 g

  • Populaire klassieker
  • In snackformaat
  • Ideaal om te delen
€ 2,96 € 3,29 (€ 13,04 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mars Miniatures Mix Box

Mars Miniatures Mix Box, 3 kg

  • 4 soorten
  • Snickers & Twix
  • Bounty & Mars
€ 44,99 € 49,99 (€ 15,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Snickers Classic Minis

Snickers Snickers Classic Minis, 227 g

  • 12 stuks
  • Extra verpakt
  • Chocoladereep met krokante pinda's
€ 3,59 € 3,99 (€ 15,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Twix Classic Minis

Twix Twix Classic Minis, 227 g

  • 10 stuks
  • Individueel verpakt
  • Biscuit met karamel & chocolade coating
€ 3,59 € 3,99 (€ 15,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mars Classic Minis

Mars Mars Classic Minis, 227 g

  • 12 stuks
  • Praktisch klein formaat
  • Chocoladereep met karamel & snoepcrème
€ 3,59 € 3,99 (€ 15,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober