Kerstmis chocolade figuren

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken
Filters

Chocolade Figuren: 5 artikelen

Küfferle Lieveheersbeestjes doos

Küfferle Lieveheersbeestjes doos, 20 stuks (380 g)

  • Delicate melkchocolade
  • Gevuld met amandelnougat
  • 20 stuks / doos
€ 24,21 € 25,49 (€ 63,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Küfferle Gelukspaddenstoel Marc de Champagne

Küfferle Gelukspaddenstoel Marc de Champagne, 5 stuks (115 g)

  • Delicate melkchocolade
  • Marc de Champagnecrème
  • Voor Oud & Nieuw
€ 7,59 € 7,99 (€ 66,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Küfferle Geluksvarkentje doos

Küfferle Geluksvarkentje doos, 20 stuks (380 g)

  • Aromatische volle melkchocolade
  • Lekker voor groot & klein
  • 20 stuks / doos
€ 24,21 € 25,49 (€ 63,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Küfferle Gelukspaddenstoelen doos

Küfferle Gelukspaddenstoelen doos, 18 stuks (414 g)

  • Melkchocolade & nougatcrème
  • Ideaal voor Oud & Nieuw
  • 18 stuks / doos
€ 24,21 € 25,49 (€ 58,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Küfferle Gelukspaddenstoel nougat

Küfferle Gelukspaddenstoel nougat, 5 stuks (115 g)

  • Melkchocolade & nougat
  • Voor Oud & Nieuw
  • 5 stuks / verpakking
€ 7,59 € 7,99 (€ 66,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober