Verfijnde kruidenmixen voor lamsgerechten

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Lam: 22 artikelen

KOTÁNYI Cevapcici Kruidenmix

KOTÁNYI Cevapcici Kruidenmix, 28 g

  • Een verfijnde combinatie van kruiden
  • Aromatisch, fruitig en kruidig
  • Perfect voor rundvlees en lam
€ 2,99 (€ 106,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Spice for Life Biologische Provençaalse Kruiden

Spice for Life Biologische Provençaalse Kruiden, 30 g

  • Kruidig en pittig
  • Klassieke mix
  • Voor veel mediterrane gerechten
€ 4,42 € 5,99 (€ 147,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maggi Fix Gulasch

Maggi Fix Gulasch, 54 g

  • Met een fijne paprikasmaak
  • Met pittige uien
  • Heerlijk aroma
€ 1,99 (€ 36,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Magic Dust

KOTÁNYI Magic Dust, 100 g

  • Kruidenmixen voor grillgerechten
  • Voor varkensvlees, lam of rundvlees
  • Intens aroma
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Surf

Ankerkraut Surf, 190 g

  • Voor visgerechten
  • Past ook goed bij varkensvlees en lamsvlees
  • Als afwerking of om te marineren
€ 9,49 € 9,99 (€ 49,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Italiaanse Kruiden

Alnatura Biologische Italiaanse Kruiden, 35 g

  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
  • Mix van Italiaanse kruiden
€ 1,99 (€ 56,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Spice for Life Bio Ras el Hanout

Spice for Life Bio Ras el Hanout, 80 g

  • Typisch Marokkaans
  • Verleidelijke compositie
  • Goudgele kleur
€ 9,99 (€ 124,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Provençaalse Kruiden

Ankerkraut Provençaalse Kruiden, 30 g

  • Volgens het originele recept
  • Voor Mediterrane gerechten
  • Zonder kunstmatige smaakstoffen
€ 5,49 (€ 183,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Spicy Hack by Tim Raue

Ankerkraut Spicy Hack by Tim Raue, 105 g

  • Met sinaasappelfruitpoeder
  • Aangename kruidigheid
  • Zonder toevoegingsmiddelen
€ 7,99 (€ 76,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologisch Ras el Hanout Blik

Herbaria Biologisch Ras el Hanout Blik, 25 g

  • 15 exquise biologische ingrediënten
  • Zoet en kruidig aroma
  • Subtiele kruidigheid
€ 5,99 (€ 239,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maggi Fix Gehakt

Maggi Fix Gehakt, 80 g

  • Met een pittige uiensmaak
  • Verfijnd met peterselie
  • Voldoende voor 500g gehakt
€ 1,99 (€ 24,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maggi Fix Lasagne

Maggi Fix Lasagne, 50 g

  • Met zongerijpte tomaten
  • Met fijne kruiden
  • Heerlijke smaak
€ 1,99 (€ 39,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Lamsvlees Kruidenmix

KOTÁNYI Lamsvlees Kruidenmix, 36 g

  • Een elegante mix
  • Perfect voor lamsgerechten
  • Met knoflook en groene munt
€ 2,99 (€ 83,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! FREE Herb Dust

Stay Spiced! FREE Herb Dust, 70 g

  • Zoutvrij
  • Met 10 kruiden
  • Voor alle vleesgerechten
€ 9,99 (€ 142,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Sweet & Rustic Grill-Rubb voor Lam, Wild en Kalfsvlees

Ehrenwort Biologische Sweet & Rustic Grill-​Rubb voor Lam, Wild en Kalfsvlees, 60 g

  • Pikant-zoet en hartig
  • Met kaneel, suiker en knoflook
  • Ideaal voor donker vlees
€ 4,99 (€ 83,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Wild- en Lamsvlees Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Wild-​ en Lamsvlees Kruidenmix, 22 g

  • Scherpe, zoete smaken
  • Met kruiden en bessen
€ 3,99 (€ 181,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Griekse Keuken Gyros

KOTÁNYI Griekse Keuken Gyros, 41 g

  • Klassiekers uit de Griekse keuken
  • Mediterraan van smaak
  • Verfijnd met oregano, rozemarijn & paprika
€ 2,99 (€ 72,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Maggi Fix Pasta Asciutta

Maggi Fix Pasta Asciutta, 58 g

  • Met zongerijpte tomaten
  • Smaakvolle kruiden
  • Met fijne kruiden
€ 1,99 (€ 34,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

Ankerkraut "A" Roasted Garlic

Ankerkraut "A" Roasted Garlic, 225 g

  • Met geroosterde knoflook en kruiden
  • Voor vlees- en groentegerechten
  • Geweldig design
€ 9,99 (€ 44,40 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

KOTÁNYI Worst Kruidenmix

KOTÁNYI Worst Kruidenmix, 42 g

  • Voor huisgemaakte specialiteiten
  • Fijn-kruidig aroma
  • Lichte scherpte
€ 2,99 (€ 71,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Provençaalse Kruiden

Alnatura Biologische Provençaalse Kruiden, 25 g

  • Bio-kwaliteit
  • Vegan
  • Veelzijdig in gebruik
€ 1,99 (€ 79,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

J.Kinski Biologische Spicy Jerky BBQ Kruidenmix

J.Kinski Biologische Spicy Jerky BBQ Kruidenmix, 100 g

  • Puur tropische gevoel
  • Voor varkensvlees, gevogelte & Vis
  • Droge rub, natte rub of marinade
€ 7,49 (€ 74,90 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar