Rustichella d'Abruzzo Bucatini, 500 g
Dikke spaghetti met een gat
€ 5,59
(€ 11,18 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van griesmeel van harde tarwe
- Goede smaak
- Ideaal met stevige sugo's
Beschrijving
Bucatini, zoals de term "buco" suggereert, is dikkere pasta met een gat. In Italië worden ze vaak gecombineerd met stevige of pittige sugo's zoals Sugo alla Carbonara. Ze smaken ook heerlijk bij ovenschotels.
Aanbevolen kooktijd: 10 - 12 min
| Art. nr.: | AV-4320 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8009452227159 |
| Producentnummer: | 4320 |
| Merken: | Rustichella d'Abruzzo |
| Oorsprong: | Italië |
Ingrediënten
griesmeel van harde tarwe, drinkwater
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1474 / 352 kj / kcal |
| Vet | 1,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan Suiker | 4 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 13,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rustichella d'Abruzzo S.P.A, Contrada Casale 4, 65010 , Moscufo PE, Italië, www.rustichella.it |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rustichella d'Abruzzo Bucatini
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 4 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
4 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten