Rummo Spaghetti N°3, Glutenvrij, 400 g
Jouw favoriete klassieker zonder gluten
€ 4,99
(€ 12,48 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Glutenvrij uit rijst, mais & zetmeel
- Zorgvuldig onder stoom verwerkt
- Ruwe structuur voor ideale sausbinding
Bijpassend
Beschrijving
Als je van spaghetti houdt, maar gluten wilt vermijden, biedt Rummo je met deze soort een smaakvol alternatief dat aan al je wensen voldoet! Deze pasta is gemaakt van een zorgvuldig afgestemde mix van volkorenrijst, gele en witte mais, en aardappelzetmeel en wordt voorzichtig onder stoom samengevoegd.
Het resultaat is spaghetti met een uitstekende consistentie, die door de traditionele verwerking bovendien een ruwe oppervlakte heeft. Zo blijven jouw sauzen – of het nu klassiek pesto of sugo is – ideaal aan de pasta kleven. Geniet van de volle pasta-ervaring met de gebruikelijke hoge vormstabiliteit van Rummo en breng ongecompliceerd echte Italiaanse levensvreugde op je bord!
| Art. nr.: | AV-412621 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 8008343880039 |
| Producentnummer: | 412621 |
| Merken: | Rummo |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose, Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
36 % volkoren rijst, 32,5 % gele maïs, 20 % witte maïs, 8 % rijst, 3 % aardappelzetmeel, emulgator, Mono- und Diglyceride von Speisefettsäuren
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1428 / 341 kj / kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 73,2 g |
| waarvan Suiker | 0,3 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 0 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Spaghetti N°3, Glutenvrij
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten