Zotter Schokoladen Biologische Genussgipfel aus Tirol, 70 g

Ambachtelijke biologische chocolade met de smaak van de Tiroolse Alpen

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Extra pure melkchocolade
  • Gevuld met melkchocolademousse
  • Biologische melk van Tiroolse bergboeren

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g

Zotter Schokoladen Biologische Genussgipfel aus Tirol, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g € 7,49 (€ 68,09 / kg)
Totaalprijs: € 12,48
Beschrijving

Met de ambachtelijke chocolade Genussgipfel ausTirol van Zotter maak je een onvergetelijke culinaire reis door de Alpen. Deze meesterlijke creatie combineert extra pure melkchocolade met melkchocolademousse en melkchocoladeganache. De biologische volle melk en biologische boter zijn rechtstreeks afkomstig van Tiroolse bergboeren.

Art. nr.: ZSM-16682
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403091301
Producentnummer: 16682
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 11 % gevriesdroogde abrikozen[2], marsepein[2] (11 % Mandeln[2], suiker[2], invertsuikersiroop[2]), 9 % Mandeln[2], 9 % abrikozenconcentraat[2], invertsuikersiroop[2], melkpoeder[2], Cacaomassa[1], magere melkpoeder[2], krokante wafel stukjes[2] (2 % tarwebloem[2], suiker[2], boter[2], magere melkpoeder[2], gerstemout extract[2], Zout), zoet weipoeder[2], boter[2], hele rietsuiker[1], emulgator (sojalecithine[2]), 0,1 % vanillebonen poeder[1], Steenzout, Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], kaneel[2], 40 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1989 / 475 kj / kcal
Vet 27 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 12 g
Koolhydraten 49 g
  waarvan Suiker 46 g
Eiwitten 7,3 g
Zout 0,18 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Genussgipfel aus Tirol

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder