Rummo Paglia e Fieno all'uovo N°105, 250 g
Kleurrijke pasta-mix
€ 4,99
(€ 19,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Kleurrijke mix met spinazie
- Bijzonder zacht van textuur
- Ideaal voor romige sauzen
Bijpassend
Beschrijving
Breng met de klassieke „Hooi en Stro“-mix van Rummo visuele en smaakvolle afwisseling op jouw tafel! Deze tweekleurige combinatie van lichte eiernoedels en groene, met spinazie verrijkte tagliatelle zorgt voor een aantrekkelijke contrast op jouw bord!
Je geniet hier van een bijzonder zachte textuur, die toch de gebruikelijke vormvastheid van de Lenta-Lavorazione-methode behoudt. Of het nu is met een heerlijke roomsaus, verse paddenstoelen of gewoon in boter gewenteld – deze kleurrijke pastanestjes harmoniseren met een veelvoud aan sauscreaties.
| Art. nr.: | AV-412674 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 8008343221054 |
| Producentnummer: | 412674 |
| Merken: | Rummo |
| Soort voeding: | Lactosevrij |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder lactose, Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
griesmeel van harde tarwe, 23,6 % eieren, 0,9 % spinazie poeder
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1545 / 369 kj / kcal |
| Vet | 3,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1 g |
| Koolhydraten | 66,5 g |
| waarvan Suiker | 2,2 g |
| Eiwitten | 16,5 g |
| Zout | 0,15 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Paglia e Fieno all'uovo N°105
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten