Rummo Linguine No. 13, Glutenvrij, 400 g
Fijne smaak zonder gluten
€ 4,99
(€ 12,48 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Glutenvrij van rijst & maïs
- Ideaal voor pesto & olijfolie-sauzen
- Perfecte hechting door ruwe textuur
Bijpassend
Beschrijving
Met de glutenvrije Linguine van Rummo geniet je van de klassieke elegantie van Italiaanse lintpasta in een variant die helemaal glutenvrij is! De zorgvuldig afgestemde receptuur van volkorenrijst en maïs zorgt ervoor dat je niet hoeft in te boeten op de typische pasta-ervaring. Deze platte spaghetti vormen zich door hun vorm perfect om pesto-variaties of sauzen op basis van olijfolie en garanderen je een prachtig resultaat.
Dankzij de speciale verwerking door bronzen matrijzen hebben ook deze linguine een ruwe oppervlaktestructuur, die sauzen optimaal bindt. Beleef een eersteklas consistentie en de gewenste al-dente-bite, die jouw mediterrane gerechten tot een authentiek en zorgeloos hoogtepunt maken!
| Art. nr.: | AV-412742 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 8008343880138 |
| Producentnummer: | 412742 |
| Merken: | Rummo |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
36 % volkoren rijst, 32,5 % gele maïs, 20 % witte maïs, 8 % rijst, 3 % aardappelzetmeel, emulgator, Mono- und Diglyceride von Speisefettsäuren
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Linguine No. 13, Glutenvrij
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten