Rummo Le Classiche – Spaghettini N°2, 500 g
Genot met een bite
€ 3,09
(€ 6,18 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijne, dunne pasta-vorm
- Ideaal voor olie- & kaassauzen
- Uitstekende, ruwe textuur
Beschrijving
Als je houdt van fijne, dunne pasta, zijn de Spaghettini No. 2 van Rummo precies wat je zoekt! Deze verfijnde pasta van harde tarwegries is perfect voor lichte sauzen op basis van olijfolie, zoals de klassieker aglio, olio e peperoncino. Ook voor de Romeinse specialiteit cacio e pepe met pittige Pecorino Romano en versgemalen zwarte peper vormen ze de ideale basis.
Ondanks hun fijne vorm kun je vertrouwen op het beproefde Lenta Lavorazione-proces: de spaghettini behouden hun uitstekende structuur en blijven perfect al dente. Dankzij de ruwe structuur nemen ze oliën en fijne kruiden optimaal op, zodat elke hap zorgt voor een harmonieus en authentiek Italiaans smaakmoment.
| Art. nr.: | AV-445200 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343200028 |
| Producentnummer: | 445200 |
| Merken: | Rummo |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
100 % durum tarwemeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Le Classiche – Spaghettini N°2
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Vier recepten voor de herfstkeuken
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten