Rummo Le Classiche – Pasta mista N°74, 500 g
De bonte diversiteit van Zuid-Italië
€ 3,59
(€ 7,18 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Spannende mix van veel pastavormen
- Ideaal voor stoofpotten & soepen
- Afwisselend genot
Bijpassend
Beschrijving
Met de Pasta Mista N°74 van Rummo haal je een charmante Zuid-Italiaanse traditie direct in je keuken! Deze veelzijdige mix van verschillende pastavormen is oorspronkelijk ontstaan uit het creatieve idee om restjes van verschillende formaten te combineren – vandaag de dag is het een echte klassieker voor liefhebbers van afwisselende texturen.
Vooral in hartige stoofpotten, klassieke groentesoepen of in combinatie met peulvruchten komt deze mix helemaal tot zijn recht. Probeer hem eens op traditionele wijze als "Pasta e Patate" met aardappelen. Dankzij de vertrouwde hoge Rummo-kwaliteit van de beste harde tarwegries houden alle formaten hun ideale bite, wat jouw gerechten tot een rustieke smaakbeleving maakt!
| Art. nr.: | AV-412733 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343200745 |
| Producentnummer: | 412733 |
| Merken: | Rummo |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
100 % durum tarwemeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Le Classiche – Pasta mista N°74
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten