Rummo Le Classiche – Fusilli N°48, 500 g
De klassieker voor jouw sauzen
€ 3,59
(€ 7,18 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Optimale sauzenopname
- Ideaal bij ragouts & gebraden vlees
- Eersteklas bite na 10 minuten
Bijpassend
Beschrijving
De Fusilli van Rummo zijn een echte allrounder in de keuken. Dankzij hun spiraalvorm nemen ze sauzen extra goed op en vormen ze op het bord een perfect geheel. Of je ze nu combineert met een rijk ragout, gebraden vlees of gewoon met een lichte pesto – deze pasta van hoogwaardig harde tarwegries smaakt altijd.
Dankzij het speciale Lenta Lavorazione-productieproces behouden ze na 10 minuten kooktijd hun uitstekende structuur en perfecte bite. De ruwe textuur zorgt ervoor dat sauzen optimaal aan de pasta blijven hechten. Zo wordt elke maaltijd een authentiek Italiaans genietmoment.
| Art. nr.: | AV-446800 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343200486 |
| Producentnummer: | 446800 |
| Merken: | Rummo |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
100 % durum tarwemeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Le Classiche – Fusilli N°48
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten