Rummo Fusilli N°48, Glutenvrij, 400 g
Uitstekende bite
€ 4,99
(€ 12,48 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Glutenvrij van rijst & maïs
- Ruig oppervlak
- Uitstekende opname van sauzen
Bijpassend
Beschrijving
Met de glutenvrije Fusilli van Rummo hoef je bij jouw pasta nergens op in te leveren! De zorgvuldig afgestemde mix van volkorenrijst, witte en gele maïs geeft deze spiralen een authentieke kleur en een uitstekende structuur.
Dankzij de traditionele productie hebben ze een bijzonder ruw oppervlak dat jouw favoriete saus perfect vasthoudt. Of je nu een lichte pesto, een krachtige tomatensaus of een kleurrijke pastasalade plant – deze Fusilli behouden hun vorm tijdens het koken en bieden je de vertrouwde hoge kwaliteit die je van Rummo gewend bent! Geniet van een pasta die overtuigt door zijn grip en uitstekende bite en perfect in jouw bewuste keuken past.
| Art. nr.: | AV-412623 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 8008343880480 |
| Producentnummer: | 412623 |
| Merken: | Rummo |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose, Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
36 % volkoren rijst, 32,5 % gele maïs, 20 % witte maïs, 8 % rijst, 3 % aardappelzetmeel, emulgator, Mono- und Diglyceride von Speisefettsäuren
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1428 / 341 kj / kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 73,2 g |
| waarvan Suiker | 0,3 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 0 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Fusilli N°48, Glutenvrij
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten