Rummo Fettuccine all'uovo N°94, 250 g
Fijne elegantie voor jouw sausgenot
€ 4,99
(€ 19,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijner dan klassieke tagliatelle
- Verrijkt met verse eieren
- Ideaal voor room- en groentesauzen
Bijpassend
Beschrijving
Met de Fettuccine N° 94 van Rummo zet je een bijzonder elegante pasta op tafel. Deze lintpasta is iets fijner gesneden dan klassieke tagliatelle en vormt daarmee de perfecte basis voor zachte roomsaus of creaties met groenten.
Dankzij de verrijking met verse eieren krijgt de pasta een geweldige structuur. Bovendien zorgt de productiemethode van Rummo ervoor dat je pasta altijd de ideale consistentie behoudt en door het ruwe oppervlak de smaak van je ingrediënten volledig tot zijn recht laat komen. Verander je volgende maaltijd in een authentiek feestmaal en geniet van de ambachtelijke precisie die in elk van deze fijne pastanestjes schuilt.
| Art. nr.: | AV-412672 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 8008343220941 |
| Producentnummer: | 412672 |
| Merken: | Rummo |
| Soort voeding: | Lactosevrij |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder lactose, Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
griesmeel van harde tarwe, 23,9 % eieren
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1545 / 369 kj / kcal |
| Vet | 3,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1 g |
| Koolhydraten | 66,5 g |
| waarvan Suiker | 2,2 g |
| Eiwitten | 16,5 g |
| Zout | 0,15 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Fettuccine all'uovo N°94
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten