Rauch - Frisse, fruitige dranken van hoge kwaliteit

Hoogwaardige frisdranken en sappen

Per categorie shoppen

Bestsellers

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filteren & Sorteren

    Prijzen Certificeringen Soort voeding
    Filters

    Rauch: 20 artikelen

    Rauch Happy Day Zwarte Bessensap

    Rauch Happy Day Zwarte Bessensap , 1 L

    • 25% zwarte bessensap in Tetra Pak
    • Niet-koolzuurhoudend en vegan
    • Om puur en gemixed te drinken
    € 2,69 € 2,99 (€ 2,69 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Happy Day Passievruchtsap

    Rauch Happy Day Passievruchtsap, 1 L

    • Exotische, fruitige smaak
    • Om puur of gemixed te drinken
    • Vegan en in Tetra Pak
    € 2,69 € 2,99 (€ 2,69 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Happy Day 100% Multivitamine

    Rauch Happy Day 100% Multivitamine, 1 L

    • Gemengd vruchtensap met een romige textuur
    • Vegan en niet-koolzuurhoudend
    • In Tetra Pak
    € 2,69 € 2,99 (€ 2,69 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Peach Ice Tea in Tetra Pak

    Rauch Peach Ice Tea in Tetra Pak, 2 L

    • Met perziknectar en zwarte thee
    • Niet-bruisend
    • Hersluitbaar
    € 3,14 € 3,49 (€ 1,57 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Happy Day 100% Sinaasappelsap, Mild +Calcium

    Rauch Happy Day 100% Sinaasappelsap, Mild +Calcium, 1 L

    • 100% sinaasappelsap in Tetra Pak
    • Bevat vitamine C en toegevoegd calcium
    • Vegan en niet-koolzuurhoudend
    € 3,58 € 3,99 (€ 3,58 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Nativa Green Tea with Lemon in Tetra Pak

    Rauch Nativa Green Tea with Lemon in Tetra Pak, 1 L

    • Gemaakt van vers gezette groene thee
    • Bevat steviolglycosiden
    • Niet-koolzuurhoudend
    € 1,97 € 2,19 (€ 1,97 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Happy Day 100% Appelsap

    Rauch Happy Day 100% Appelsap, 1 L

    • 100% vers geperst appelsap in Tetra Pak
    • Vegan en niet-koolzuurhoudend
    • Om puur of gemengd te drinken
    € 2,24 € 2,49 (€ 2,24 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Happy Day - Granaatappel

    Rauch Happy Day -​ Granaatappel, 1 L

    • Inhoud: 1 liter
    • Fruitige, pittige smaak
    • Veganistisch
    € 3,59 € 3,99 (€ 3,59 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Happy Day Aardbei in Tetra Pak

    Rauch Happy Day Aardbei in Tetra Pak, 1 L

    • Met 27% aardbeiensapgehalte
    • Niet-koolzuurhoudend en vegan
    • Kan puur of gemixed gedronken worden
    € 3,14 € 3,49 (€ 3,14 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Lemon Ice Tea in Tetra Pak

    Rauch Lemon Ice Tea in Tetra Pak, 2 L

    • Citroenfris en lichtzoet
    • Echte zwarte thee met citroen
    • Niet-koolzuurhoudend
    € 3,14 € 3,49 (€ 1,57 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Happy Day - Cranberry

    Rauch Happy Day -​ Cranberry, 1 L

    • Inhoud: 1 liter
    • Zure en fruitige smaak
    • Veganistisch
    € 3,59 € 3,99 (€ 3,59 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Yippy Kinderchampagne Druif

    Rauch Yippy Kinderchampagne Druif, 0,75 L

    • Witte druivensap met mineraalwater
    • Bevat koolzuur
    • Stijlvolle flesvorm
    € 3,59 € 3,99 (€ 4,79 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Yippy Kinderchampagne Kers

    Rauch Yippy Kinderchampagne Kers, 0,75 L

    • Zure kersensap met mineraalwater
    • Bevat koolzuur
    • Met plastic champagnekurk
    € 3,59 € 3,99 (€ 4,79 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Happy Day 100% Sinaasappelsap

    Rauch Happy Day 100% Sinaasappelsap, 1 L

    • 100% sinaasappelsap inTetra Pak
    • Niet-koolzuurhoudend en vegan
    • Puur genieten, met mineraalwater of in mixdrankjes
    € 3,59 € 3,99 (€ 3,59 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Happy Day 100% Ananassap

    Rauch Happy Day 100% Ananassap, 1 L

    • 100% ananassap
    • Vegan en niet-koolzuurhoudend
    • Om puur te drinken of gemixed
    € 2,96 € 3,29 (€ 2,96 / L)

    Bezorging uiterlijk op 21. oktober

    Rauch Happy Day Kersensap

    Rauch Happy Day Kersensap, 1 L

    • Met 50% zuur kersensap
    • Niet-koolzuurhoudend en vegan
    • In Tetra Pak
    € 2,69 € 2,99 (€ 2,69 / L)

    Bezorging uiterlijk op 15. oktober

    Happy Day Biologische AppelSap in Tetra Pak - 3 x 0,2 L

    Rauch Happy Day Biologische AppelSap in Tetra Pak -​ 3 x 0,2 L, 0,60 L

    • Vers appelsap van biologische kwaliteit
    • Vegan en niet-koolzuurhoudend
    • Om puur te drinken of om te mixen
    € 1,79 € 1,99 (€ 2,98 / L)

    Bezorging uiterlijk op 09. oktober

    Rauch Happy Day - Rabarber

    Rauch Happy Day -​ Rabarber, 1 L

    • Inhoud: 1 liter
    • Fruitig-zoetige smaak
    • Veganistisch
    € 3,59 € 3,99 (€ 3,59 / L)

    Bezorging uiterlijk op 15. oktober

    Rauch Happy Day Abrikozensap

    Rauch Happy Day Abrikozensap, 1 L

    • Met 40% abrikozenpulp
    • Niet-koolzuurhoudend en vegan
    • In Tetra Pak
    € 2,96 € 3,29 (€ 2,96 / L)

    Bezorging uiterlijk op 21. oktober

    Rauch Happy Day - Mango

    Rauch Happy Day -​ Mango, 1 L

    • Inhoud: 1 liter
    • Bevat vitamine C
    • Veganistisch
    € 3,59 € 3,99 (€ 3,59 / L)

    Bezorging uiterlijk op 21. oktober

    Duik in de wereld van verfrissing met de onweerstaanbare frisdranen en vruchtensappen van Rauch! Of je nu je dag begint met een heerlijk ontbijt, een verfrissende pauze neemt of na het sporten nieuwe energie opdoet - Rauch is je betrouwbare buddy.

    Sinds 1919 staat Rauch voor kwaliteit met smaak en heeft het zich ontwikkeld van een kleine cidermakerij tot een wereldspeler, zonder daarbij zijn wortels te vergeten. Het Oostenrijkse familiebedrijf bundelt trots de waarden van 'Fruit, Familie en Natuur'. Elke slok van de verfrissende drankjes is een eerbetoon aan de zorg en toewijding die in hun productie worden gestoken.

    Elke fles Rauch is niet alleen een drankje, maar ook een kleine beloning die je kunt proeven en waarderen.

    Klaar voor verfrissend genot? Klik op de onderstaande producten om Rauch te ontdekken - jouw perfecte metgezel voor elk moment!"

    Dit zijn onze lievelingsproducten van Rauch

    Lemon Ice Tea, PET-fles - zwarte thee met citroen

    Sport Isotone Citrus in PET Fles - met vitamen en mineralen

    Cafemio Macchiato in PET Fles - aromatisch en romig