Rapunzel Biologische Macadamia-Crème, 250 g

Delicaat smeltend en zoet-boterachtig aroma

€ 6,49

(€ 25,96 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 07. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 12. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geroosterde macadamia, cacao en zeezout
  • Gezoet met Cristallino-suiker
  • Voor het smeren, vullen en snacken

Vaak samen gekocht met Rapunzel Biologische Amandel-Tonkacrème, 250 g

Rapunzel Biologische Macadamia-Crème, 250 g € 6,49 (€ 25,96 / kg)
Rapunzel Biologische Amandel-Tonkacrème, 250 g € 6,49 (€ 25,96 / kg)
Totaalprijs: € 12,98
Beschrijving

Smeerplezier voor echte zoetekauw: Biologische Macadamia-Crème is een delicaat smeltende smeerpasta met hemelse aroma's! 26 procent geroosterde macadamianoten, knapperige Cristallino-rietsuiker, wat cacao en een snufje zeezout bieden je smaakpapillen een spektakel.

Let op: Macadamia-noten komen oorspronkelijk uit Australië. De boterzoete smaak van de noten flatteert elk gehemelte en gaat heerlijk samen met cacao- of chocoladebereidingen. Ze zijn ook zeer voedzaam en leveren waardevolle oliën.

Art. nr.: BIOG-209389
Inhoud: 250 g
EAN: 4006040003885
Producentnummer: 209389
Merken: Rapunzel
Certificeringen: Bio Siegel, EU / niet-EU biologisch label
Oorsprong: Duitsland
Kan sporen bevatten van: E - pinda's, N - sesamzaad, P - lupine
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder genetische manipulatie
Ingrediënten

26 % macadamia noten[1], palmolie[1], magere melkpoeder[1], zonnebloemolie[1], rohrzucker[1], cacaopoeder zwaar ontolied[1], Meersalz

  1. uit gecontroleerde biologische productie

Bevat melk en schaalvruchten. Kan sporen van sesam, lupine en pinda's bevatten.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2776 / 663 kj / kcal
Vet 57,4 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 16,2 g
Koolhydraten 24,8 g
  waarvan Suiker 24,4 g
Vezels 3,6 g
Eiwitten 10 g
Zout 0,44 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Duitsland, www.rapunzel.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Rapunzel Biologische Macadamia-Crème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder