Radatz Fijne Weense Cabanossi (50 g)
Hartig tussendoortje
Kenmerken & Voordelen
- Gerookte worstjes
- Aangenaam kruidige smaak
- Zonder huid
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Fijne Weense Cabanossi zijn een heerlijk tussendoortje. De dunne gerookte worstjes overtuigen door hun hartige smaak.
| Art. nr.: | RAD-5609 |
|---|---|
| Inhoud: | 50 g |
| EAN: | 9001369001760 |
| Producentnummer: | 5609 |
| Merken: | Radatz |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Kan sporen bevatten van: | L - selderij, M - mosterd |
Ingrediënten
varkensvlees, rundvlees, spek, tafelzout, Kruiden, difosfaten (E450)[1], calciumchloride (E509)[1], calciumlactaat (E327)[2], glucose, ascorbinezuur (E300)[3], natriumalginaat (E401)[4], cellulose (E460)[4], beukenrook, mononatriumglutamaat (E 621)[5], natriumnitriet (E250)[6]
- stabilisatoren
- Zuurteregelaar
- Antioxidant
- verdikkingsmiddel
- smaakversterker
- Conserveermiddelen
Het product kan sporen van mosterd en selderij bevatten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1867 / 446 kj / kcal |
| Vet | 37 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 15 g |
| Koolhydraten | 1,1 g |
| waarvan Suiker | 0,6 g |
| Eiwitten | 27 g |
| Zout | 3,8 g |
| natrium | 1,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Radatz Feine Wiener Fleischwaren GmbH, Erlaaer Str. 187, 1230 , Wien, Oostenrijk, www.radatz.at |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Radatz Fijne Weense Cabanossi
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten