Pomito Tomatenpuree van Italiaanse Tomaten, 200 g
Gemaakt van Italiaanse tomaten
€ 3,49
(€ 17,45 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Dubbel geconcentreerd
- In handige tube
- Gemaakt van Italiaanse tomaten
Bijpassend
Beschrijving
Deze tomatenpuree is gemaakt van sappige, Italiaanse tomaten en geeft elk gerecht een rijke, volle tomatensmaak. Dankzij de veelzijdigheid is het perfect voor het op smaak brengen van talloze recepten. De makkelijk te knijpen tube zorgt bovendien voor een precieze dosering bij elke bereiding.
| Art. nr.: | EDH-1002470 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 8032793343424 |
| Producentnummer: | 1002470 |
| Merken: | Pomito |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
tomatenpuree
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 473 / 113 kj / kcal |
| Eiwitten | 5,3 g |
| Koolhydraten | 17 g |
| waarvan Suiker | 413 g |
| Vet | 0,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,2 g |
| Vezels | 5,5 g |
| Zout | 0,45 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Tomatenpuree van Italiaanse Tomaten
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten