Pomito Tomatenblokjes met Fijn Basilicum, 300 g
Voor een vleugje Italië aan tafel
€ 2,99
(€ 9,97 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Ideaal als basis
- Mooi gelijkmatig gesneden
- Veelzijdig voor mediterrane gerechten
Bijpassend
Beschrijving
Deze gelijkmatig gesneden tomatenblokjes zijn verrijkt met basilicum en geven je saus een heerlijke, mediterrane balans. Ideaal als basis voor klassieke tomatensauzen, ragouts, groentesoepen en talloze andere Italiaanse gerechten.
| Art. nr.: | EDH-10002266 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 8032793342038 |
| Producentnummer: | 10002266 |
| Merken: | Pomito |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
stukjes tomaat, 1 % Basilicum, Zout, suiker
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 88 / 21 kj / kcal |
| Eiwitten | 1 g |
| Koolhydraten | 3 g |
| waarvan Suiker | 3 g |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Vezels | 0,9 g |
| Zout | 0,7 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Tomatenblokjes met Fijn Basilicum
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten