Ölmühle Solling - Vers gemalen en biologisch

Biologische oliën van de beste kwaliteit

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Certificeringen Soort voeding
Filters

Ölmühle Solling: 1 - 30 van 67 artikelen

Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie

Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie, 1 L

  • Koudgeperste kokosolie
  • Milde kokossmaak
  • Waardevolle ingrediënten
€ 16,99 (€ 16,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie

Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie, 500 ml

  • Bijzonder dikke consistentie
  • Intense smaak
  • Van gecontroleerde biologische teelt
€ 27,99 (€ 55,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Kokosolie

Ölmühle Solling Biologische Kokosolie, 1000 ml

  • Verse koudgeperste olie
  • Ideaal alternatief voor boter
  • Zeer hoge kwaliteit
€ 14,99 (€ 14,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Natuurlijk Rode Palmolie, natuurlijk - Naturland Fair

Ölmühle Solling Biologische Natuurlijk Rode Palmolie, natuurlijk -​ Naturland Fair, 1 L

  • Sterke oranje kleur
  • Hittebestendig
  • Herkomst: Ghana
€ 18,99 (€ 18,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische MCT Kokosolie

Ölmühle Solling Biologische MCT Kokosolie, 500 ml

  • Gemaakt van 100% biologische kokosolie
  • Perfect voor een koolhydraatarm dieet
  • Vegan
€ 17,99 (€ 35,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Gefilterde Egyptische Zwarte Komijnolie

Ölmühle Solling Biologische Gefilterde Egyptische Zwarte Komijnolie, 500 ml

  • Koudgeperst
  • Delicate smaak
  • Ideaal voor oosterse gerechten
€ 27,99 (€ 55,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Tarwekiemolie

Ölmühle Solling Tarwekiemolie, 250 ml

  • Zuivere frituurolie
  • Vers koudgeperste olie
  • Ultragefilterd
€ 17,99 (€ 71,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Duindoornpulp Olie

Ölmühle Solling Biologische Duindoornpulp Olie, 100 ml

  • Koudgeperst
  • Past bijzonder goed bij desserts
  • Ook geschikt als huidverzorging
€ 35,49 (€ 354,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gedeeltelijk Ontoliede Biologische Amandelmeel

Ölmühle Solling Gedeeltelijk Ontoliede Biologische Amandelmeel, 500 g

  • Ideaal voor het bakken van koekjes
  • Gemaakt van ongebrande amandelen
  • Bevat ongeveer 12% amandelolie
€ 12,99 (€ 25,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Naturland Camelina-olie

Ölmühle Solling Naturland Camelina-​olie, 250 ml

  • Rawfood kwaliteit
  • Met een milde groentesmaak
  • Ideaal om over koude en warme gerechten te sprenkelen
€ 7,50 € 7,99 (€ 30,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Mosterdolie

Ölmühle Solling Biologische Mosterdolie, 250 ml

  • Vers koud geperst
  • Met essentiële vetzuren
  • Milde kruidigheid
€ 15,99 (€ 63,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Ölmühle Solling Vlierbloesem Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Vlierbloesem Balsamico Azijn, 250 ml

  • Unieke smaak
  • Voor blad- en rauwkostsalade
  • Zomers en fruitig
€ 8,99 (€ 35,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Naturland Lijnzaadolie

Ölmühle Solling Biologische Naturland Lijnzaadolie, 500 ml

  • Koudgeperst
  • Milde, nootachtige smaak
  • Rijk aan omega-3 vetzuren
€ 11,99 (€ 23,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Bernagieolie

Ölmühle Solling Bernagieolie, 250 ml

  • Licht zure smaak
  • Een beetje zuur
  • Mild geproduceerd
€ 21,99 (€ 87,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Mango Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Mango Balsamico Azijn, 250 ml

  • Fruitig en zoet
  • Gemaakt met cognac azijn
  • Voor exotische dressings en desserts
€ 11,99 (€ 47,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Olijfolie "Mediterraneo"

Ölmühle Solling Biologische Olijfolie "Mediterraneo", 750 ml

  • Milde zuurgraad
  • Fruitige smaak
  • Eerste klas olijven
€ 21,99 (€ 29,32 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Geroosterde Sesamolie

Ölmühle Solling Biologische Geroosterde Sesamolie, 100 ml

  • Zacht geroosterd en koudgeperst
  • 100% biologische sesamzaadjes
  • Fijn en aromatisch
€ 5,99 (€ 59,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Ceylon-kaneel

Ölmühle Solling Biologische Ceylon-​kaneel, 180 g

  • Lekker in rijstpudding, desserts of ontbijtgranen
  • Van gecontroleerde biologische landbouw
  • Fijn gemalen
€ 8,99 (€ 49,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Salade Oliën

Ölmühle Solling Biologische Salade Oliën, 300 ml

  • Fruitige tot pittige oliën
  • Van gecontroleerde biologische teelt
  • Leuk om cadeau te geven
€ 16,05 € 16,99 (€ 53,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Gedeeltelijk Ontolied Druivenpitmeel

Ölmühle Solling Gedeeltelijk Ontolied Druivenpitmeel, 500 g

  • Bevat ongeveer 5% druivenpitolie
  • Gemaakt van rode en witte druiven
  • Koudgeperst
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Chiazaad

Ölmühle Solling Biologische Chiazaad, 500 g

  • Waardevolle bron van voedingsstoffen
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Ideaal voor granen en smoothies
€ 9,99 (€ 19,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Abrikozenpitolie

Ölmühle Solling Biologische Abrikozenpitolie, 100 ml

  • Verse koudgeperste olie
  • Intense geur
  • Unieke smaak
€ 7,59 (€ 75,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Gedeeltelijk Ontoliede Pompoenpitmeel

Ölmühle Solling Gedeeltelijk Ontoliede Pompoenpitmeel, 500 g

  • Gemaakt van ongeroosterde pompoenpitten
  • Met ongeveer 10% -12% pompoenpitolie
  • Perfecte vervanging voor paneermeel
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Geroosterde Arganolie

Ölmühle Solling Biologische Geroosterde Arganolie, 250 ml

  • Gemaakt van geroosterde argannoten
  • Met de hand geoogst
  • Exotische smaakbeleving
€ 27,99 (€ 111,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Zwarte Komijnzaad

Ölmühle Solling Biologische Zwarte Komijnzaad, 500 g

  • Herkomst: Egypte
  • Geweldige smaak
  • Rijk aan essentiële oliën
€ 9,99 (€ 19,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologisch Lijnzaadmeel, gedeeltelijk ontolied

Ölmühle Solling Biologisch Lijnzaadmeel, gedeeltelijk ontolied, 500 g

  • Van biologische landbouw
  • Nootachtige smaak
  • Om mee te bakken
€ 4,19 (€ 8,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Dadel Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Dadel Balsamico Azijn, 250 ml

  • Lekker bij kazen
  • Gemaakt met Aceto Balsamico
  • Heerlijk bij fruitige sauzen en saladedressings
€ 11,99 (€ 47,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologisch Macapoeder

Ölmühle Solling Biologisch Macapoeder, 250 g

  • 100% natuurlijk
  • Vrij van toevoegingen
  • Lekker bij muesli, yoghurt, melk en smoothies
€ 9,99 (€ 39,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Witte Wijnazijn

Ölmühle Solling Biologische Witte Wijnazijn, 250 ml

  • Gemaakt van hoogwaardige wijnen
  • Met zorg gemaakt
  • Ideaal voor zomerse salades
€ 3,99 (€ 15,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Gedeeltelijk Ontoliede Walnootmeel

Ölmühle Solling Gedeeltelijk Ontoliede Walnootmeel, 500 g

  • Bevat ongeveer 15% walnotenolie
  • Ideaal voor gebak
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kwaliteit in plaats van massa - dat is het motto bij Ölmühle Solling. In hun kleine bedrijf in Boffzen, bij Holzminden, verwerken Gudrun en Werner Baensch sinds 1996 oliezaden en noten uit de erkende biologische landbouw tot hoogwaardige biologische oliespecialiteiten. Deze inspireren zowel door hun unieke smaak als door hun waardevolle ingrediënten.