Azijn van Ölmühle Solling

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen
Filters

Azijn: 13 artikelen

Ölmühle Solling Vlierbloesem Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Vlierbloesem Balsamico Azijn, 250 ml

  • Unieke smaak
  • Voor blad- en rauwkostsalade
  • Zomers en fruitig
€ 8,01 € 8,99 (€ 32,04 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Mango Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Mango Balsamico Azijn, 250 ml

  • Fruitig en zoet
  • Gemaakt met cognac azijn
  • Voor exotische dressings en desserts
€ 10,71 € 11,99 (€ 42,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Dadel Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Dadel Balsamico Azijn, 250 ml

  • Lekker bij kazen
  • Gemaakt met Aceto Balsamico
  • Heerlijk bij fruitige sauzen en saladedressings
€ 10,71 € 11,99 (€ 42,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Witte Wijnazijn

Ölmühle Solling Biologische Witte Wijnazijn, 250 ml

  • Gemaakt van hoogwaardige wijnen
  • Met zorg gemaakt
  • Ideaal voor zomerse salades
€ 3,51 € 3,99 (€ 14,04 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Sinaasappel Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Sinaasappel Balsamico Azijn, 250 ml

  • Niet gepasteuriseerd
  • Lekker bij ijs en yoghurt
  • Met handgemaakte balsamico azijn
€ 10,71 € 11,99 (€ 42,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Tomatenazijn

Ölmühle Solling Biologische Tomatenazijn, 250 ml

  • Natuurlijk gefermenteerd
  • Met zorg gemaakt
  • Met tomatensap
€ 7,11 € 7,99 (€ 28,44 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Appelcider Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Appelcider Balsamico Azijn, 250 ml

  • Gemaakt van lokale appelrassen
  • Zorgvuldig voorbereid
  • Meerdere jaren opgeslagen
€ 6,21 € 6,99 (€ 24,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Frambozen Azijn

Ölmühle Solling Biologische Frambozen Azijn, 250 ml

  • Gemaakt met biologische rode wijnazijn
  • Makkelijk in gebruik dankzij het praktische ontwerp
  • Heerlijk in combinatie met hazelnoot-, mosterd- of maanzaadolie
€ 10,71 € 11,99 (€ 42,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Zwarte Bessenazijn

Ölmühle Solling Biologische Zwarte Bessenazijn, 250 ml

  • Van puur bessensap
  • Donkere rode kleur
  • Volle smaak
€ 7,19 € 7,99 (€ 28,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Kruidenazijn

Ölmühle Solling Biologische Kruidenazijn, 250 ml

  • Licht en fris
  • Witte wijn azijn
  • Mediterrane smaak
€ 5,31 € 5,99 (€ 21,24 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Rode Wijnazijn

Ölmühle Solling Biologische Rode Wijnazijn, 250 ml

  • Pittige variëteit
  • Zorgvuldig voorbereid
  • Gemaakt van hoogwaardige wijnen
€ 3,51 € 3,99 (€ 14,04 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Bramen Balsamico Azijn

Ölmühle Solling Biologische Bramen Balsamico Azijn, 250 ml

  • Gemaakt met biologische rode wijnazijn
  • Heerlijk voor fruitige saladedressings en sauzen
  • Lekker op pannenkoeken, wafels, ijs en yoghurt
€ 10,71 € 11,99 (€ 42,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Appelciderazijn, natuurlijk troebelBiologische Appel Cider Azijn, natuurlijk troebel

Ölmühle Solling Biologische Appelciderazijn, natuurlijk troebelBiologische Appel Cider Azijn, natuurlijk troebel, 250 ml

  • Natuurlijke fermentatie
  • Met zorg gemaakt
  • Ongefilterd
€ 3,51 € 3,99 (€ 14,04 / L)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober