nu3 Organic Hemp Protein, 500 g
Natuurlijke en plantaardige bron van eiwitten
€ 16,49
(€ 32,98 / kg, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Hoog vezelgehalte
- Met 50% eiwit
- Nootachtige smaak
Beschrijving
Het natuurlijke hennep-eiwit van nu3 biedt een perfect veganistisch alternatief voor wei- en soja-eiwit. Het is afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt en wordt voorzichtig verwerkt om de waardevolle voedingsstoffen te behouden. Het is veelzijdig en ondersteunt je dieet met zijn speciale eigenschappen.
Aanbevolen gebruik:
- De aanbevolen dagelijkse dosis is 1-2 theelepels.
- Het hennepzaadpoeder is geschikt voor bijvoorbeeld shakes, smoothies, bowls.
- Roer kort door en klaar!
| Art. nr.: | XVA-nu3-22277 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4260744956582 |
| Producentnummer: | NU3_22277 |
| Merken: | nu3 |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder conserveringsmiddelen, Zonder toegevoegde suikers, Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen, Zonder gist, Zonder aspartaam |
Voedingssupplementen zijn niet bedoeld als vervanging van een gevarieerde, evenwichtige voeding. Buiten bereik van kinderen bewaren.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Ingrediënten
100 % hennep poeder[1]
- Biologisch
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1624 / 388 kj / kcal |
| Vet | 9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2 g |
| Koolhydraten | 8,5 g |
| waarvan Suiker | 2,5 g |
| Vezels | 19 g |
| Eiwitten | 50 g |
| Zout | 0,2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | nu3 GmbH, Brückenstrasse 5, 10179, Berlin, Duitsland, www.nu3.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor nu3 Organic Hemp Protein
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten