nu3 Bio Protein Flips, Prei en ui (80 g)
Jouw vegan snack met extra proteïne
€ 2,99
(€ 37,38 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 20% plantaardig eiwit
- Minder vet
- Vegan & zonder toevoegingen
Beschrijving
Zin in een hartige snack zonder een slecht geweten? De nu3 Bio Protein Flips hebben alles wat je van een modern tussendoortje verlangt:
- 20% plantaardig eiwit - op basis van linzenmeel
- Minder vet
- 100% vegan
- Natuurlijke ingrediënten, zonder toevoegingen
Of je nu een serie kijkt, op kantoor bent of onderweg: Bio Protein Flips zijn altijd de juiste keuze voor bewust snacken.
| Art. nr.: | XVA-nu3-22464 |
|---|---|
| Inhoud: | 80 g |
| EAN: | 4260744958340 |
| Producentnummer: | NU3_22464 |
| Merken: | nu3 |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder toevoegingsmiddelen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1717 / 410 kj / kcal |
| Vet | 11,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan Suiker | 4,3 g |
| Vezels | 8 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 2,8 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | nu3 GmbH, Brückenstrasse 5, 10179, Berlin, Duitsland, www.nu3.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor nu3 Bio Protein Flips
Uit ons magazine:
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Snelle zomerkeuken: zonder vlees & moeite
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten