Mia Bella Latte Macchiato Snoepjes (Verpakking van 2), 88 g
Koffiesmaak om op te zuigen
€ 1,59
(€ 18,07 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Romige koffiesmaak
- Bevat isomalt en sucralose
- Dubbel pakket om te delen
Beschrijving
Komt er iemand op de koffie? Deze romige snoepjes smaken als een latte macchiato en zullen je onderweg verwennen. De zoetheid komt van isomalt en sucralose.
| Art. nr.: | MM-50080700 |
|---|---|
| Inhoud: | 88 g |
| EAN: | 4053776000794 |
| Producentnummer: | 50080700 |
| Merken: | Mia Bella |
| Oorsprong: | Duitsland |
| Bewaarinstructies: | Bewaren bij kamertemperatuur, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Droog bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 0 / 0 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Sulá GmbH, Industriestraße 23, 48629 , Metelen, Duitsland, www.sula.de/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Mia Bella Latte Macchiato Snoepjes (Verpakking van 2)
2 recensies in andere talen
4,5 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (50%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten