Pittige ajvar om te dippen en kruiden
Ajvar: 10 artikelen
MAMA's Ajvar Mild, 550 g
- 100% natuurlijke ingrediënten
- Authentieke smaak
- Vegan
€ 7,99 (€ 14,53 / kg)
Bezorging uiterlijk op 16. oktober
MAMA's Ajvar Hot, 550 g
- 100% natuurlijke ingrediënten
- Authentieke smaak
- Vegan
€ 7,99 (€ 14,53 / kg)
Bezorging uiterlijk op 16. oktober
MAMA's Green Ajvar - Hot, 550 g
- Vurig pittig
- Zonder kunstmatige toevoegingen
- Vegan en glutenvrij
€ 8,29 (€ 15,07 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
MAMA's Zelfgemaakte Ajvar Extra Pittig, 290 g
- Vegan recept
- Zeer pittig
- Geen onnodige toevoegingsmiddelen
€ 5,99 (€ 20,66 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
MAMA's Green Ajvar Mild, 550 g
- Licht pikant
- Zonder kunstmatige toevoegingen
- Vegan en glutenvrij
€ 8,29 (€ 15,07 / kg)
Bezorging uiterlijk op 16. oktober
MAMA's Ajvar met Sojakaas, 290 g
- 100% natuurlijke ingrediënten
- Gemaakt zonder kunstmatige toevoegingen
- Vegan en glutenvrij
€ 5,99 (€ 20,66 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
MAMA's Cadeauset Trio 2
- 1x Geroosterde Rode Paprika Salsa - Pikant, 290g
- 1x Green Ajvar Mild, 290g
- 1x Ajvar Hot, 290g
€ 18,09
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
MAMA's Cadeauset Trio 3
- 1x Ljutenica, 290g
- 1x Green Ajvar Mild, 290g
- 1x Ajvar Hot, 290g
€ 17,15 € 18,09
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
MAMA's Cadeauset Trio 1
- 1x Geroosterde Rode Paprika Salsa - Pikant, 290g
- 1x Green Ajvar - Hot, 290g
- 1x Ajvar Mild, 290g
€ 18,09
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
MAMA's Bio Ajvar Mild, 200 g
- Geroosterde paprika en zonnebloemolie
- Met gebak, BBQ & kaas
- Zonder gluten en kunstmatige toevoegingen
€ 7,99 (€ 39,95 / kg)
Uitverkocht
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.400 producten