Lindt Tennisballen, 110 g
Sportief genot & fijne nougat
€ 8,79
(€ 79,91 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Melkchocolade & nougat
- Voor tennisspelers en fans
- Fijne vulling
Beschrijving
Deze drie tennisballen van Lindt-melkchocolade met een vulling van nougatcrème zijn een prachtig cadeau voor alle tennisspelers en tennisliefhebbers. Of het nu als presentje na de wedstrijd is of voor jezelf, ze bieden een luxe combinatie van chocolade en fijne crème.
| Art. nr.: | LS-54043 |
|---|---|
| Inhoud: | 110 g |
| EAN: | 9003600540434 |
| Producentnummer: | 54043 |
| Merken: | Lindt |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, cacaoboter, 11 % Haselnüsse, Cacaomassa, melkpoeder, palmolie, magere melkpoeder, emulgator (sojalecithine), geklaarde boter, aroma, 38 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade, 26 % minimale gehalte aan melkbestanddelen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2382 / 569 kj / kcal |
| Vet | 37 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 18 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan Suiker | 50 g |
| Eiwitten | 6,4 g |
| Zout | 0,15 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Lindt Tennisballen
Uit ons magazine:
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten