Lindt LINDOR Cornet Favorietenmix, 137 g

Ervaar de magie van chocolade met de vier populairste LINDOR-varianten

Nieuw!

€ 8,45 € 9,39 -10%

(€ 61,68 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 137 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Vulling die eindeloos zacht smelt
  • Mix van 4 populaire LINDOR-varianten
  • Ideaal om cadeau te geven en van te genieten

Vaak samen gekocht met Lindt Lindt Couverture, Melk (500 g)

Lindt LINDOR Cornet Favorietenmix, 137 g € 8,45 (€ 61,68 / kg)
Lindt Lindt Couverture, Melk (500 g) € 24,29 (€ 48,58 / kg)
Totaalprijs: € 32,74
Beschrijving

Met de Lindt LINDOR-ballen in de favoriete mix haal je een exclusieve selectie van de populairste varianten in huis! De mix bevat melkchocolade, romige pistache, verfijnde witte chocolade en intens chocoladeachtige Double Chocolate – samen goed voor een veelzijdige smaakbeleving!

De elegante, klassieke Cornet-verpakking maakt deze variatie perfect als liefdevol cadeau voor bijzondere mensen, om samen met vrienden van te snoepen of voor jouw eigen momentje van ontspanning.


De highlights op een rij:

  • Gevarieerde mix van melkchocolade, pistache, witte chocolade en Double Chocolate
  • HEen omhulsel van de fijnste chocolade met een romige, zacht smeltende vulling
  • Verzorgde Cornet-verpakking – ideaal om cadeau te geven of te serveren

Art. nr.: LS-805634
Inhoud: 137 g
EAN: 8003340805634
Producentnummer: 805634
Merken: Lindt
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

suiker, plantaardige vetten (Kokos, palmpitten), cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, lactose, geklaarde boter, magere melkpoeder, magere cacao, emulgator (sojalecithine), pistache pasta, aroma’s, Zout, Vanille

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lindt LINDOR Cornet Favorietenmix