Specerijen en kruiden voor de lente

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Lente kruiden: 1 - 30 van 67 artikelen

KOTÁNYI Gesneden Lavas

KOTÁNYI Gesneden Lavas, Glas, 12 g

  • Sterke en licht zoete en prikkelende smaak
  • Meerjarige kruidachtige vaste plant
  • Doet denken aan selderij
€ 3,49 (€ 290,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Gesneden Wilde Knoflook

Sonnentor Biologische Gesneden Wilde Knoflook, 18 g

  • Vergelijkbaar met echte knoflook
  • Veelzijdig in gebruik
  • Onmiskenbaar aroma
€ 2,69 (€ 149,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Oregano gehakt

KOTÁNYI Oregano gehakt, 82 g

  • Kruidig-bitter
  • Zeer aromatisch
  • Rijk aan etherische oliën
€ 4,99 (€ 60,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

BioKing Griekse Oregano

BioKing Griekse Oregano, 30 g

  • Intense geur & smaak
  • Als kruid of thee-infusie
  • Verwerkt door Griekse bergboeren
€ 3,99 (€ 133,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Lavas

Cosmoveda Bio Grofgemalen Lavas, 70 g

  • Onmiskenbaar aroma
  • Ook bekend als maggiplant
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 10,99 (€ 157,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Oregano

Sonnentor Biologische Oregano, 18 g

  • Peperachtige, bitter-pittige smaak
  • Italiaanse specialiteit
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,69 (€ 149,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Koriander

Sonnentor Biologische Koriander, Heel (35 g)

  • Ideaal voor Thaise curry's
  • Kruidig, houtachtig aroma
  • Zeer veelzijdig
€ 2,69 (€ 76,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Bieslook gedroogd

KOTÁNYI Bieslook gedroogd, 53 g

  • Net zo pittig vers als een ui
  • Universeel toepasbaar
  • Milde smaak
€ 5,49 (€ 103,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gedroogde Peterselie

KOTÁNYI Gedroogde Peterselie, 81 g

  • Licht peperige smaak
  • Extra zacht gedroogd
  • Kruidig geurig
€ 4,99 (€ 61,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

KOTÁNYI Peterselie

KOTÁNYI Peterselie, 36 g

  • Extra zacht gedroogd
  • Licht peperige smaak
  • Rijk aan etherische oliën
€ 4,19 (€ 116,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gemalen Koriander

KOTÁNYI Gemalen Koriander, 30 g

  • Nootachtige smaak
  • Zoete en scherpe smaak
  • Voegt een speciaal tintje toe
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Lavas, gesneden

Sonnentor Biologische Lavas, gesneden, 15 g

  • Klassieke soepkruid
  • Intens aromatisch smaak
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gemalen Groene Munt

KOTÁNYI Gemalen Groene Munt, 10 g

  • Heerlijk voor curry's, chutneys & sauzen
  • Mentholachtige smaak
  • Verfrissend
€ 3,49 (€ 349,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Koriander - Heel

Herbaria Biologische Koriander -​ Heel, 40 g

  • Biologische kwaliteit
  • Voorzichtig gedroogd
€ 5,99 (€ 149,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Oregano

Cosmoveda Bio Grofgemalen Oregano, 25 g

  • Mediterraan kruid
  • Pittige noot
  • Veelzijdig
€ 3,49 (€ 139,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Peterselie, gesneden

Sonnentor Biologische Peterselie, gesneden, 15 g

  • Onmisbaar in elke keuken
  • Citroenachtige smaak
  • Zoete en pittige smaak
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Dille

Sonnentor Biologische Dille, 15 g

  • Speciaal voor Noordse gerechten
  • Zoetige anijsnoot
  • Doet denken aan verse peterselie
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Korianderblaadjes

Cosmoveda Bio Grofgemalen Korianderblaadjes, 15 g

  • Erg populair
  • Algemeen gebruik
€ 2,99 (€ 199,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Pepermunt

KOTÁNYI Pepermunt, 105 g

  • Heeft aroma's variërend van verkoelend tot kruidig
  • Menthol geur
  • Verfrissende koelte
€ 4,99 (€ 47,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Basilicum

Sonnentor Biologische Basilicum, 15 g

  • Italiaanse specialiteit
  • Mediterraans aroma
  • Frisse en pittige smaak
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ehrenwort BIO bieslook

Ehrenwort BIO bieslook, 5 g

  • Perfect als decoratie
  • Overal inzetbaar
€ 3,99 (€ 798,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Koriander

Sonnentor Biologische Koriander, 15 g

  • Zoet en scherp aroma
  • Ideaal voor Thaise curry's en guacomoles
  • Intense smaak
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gedroogde Basilicum

KOTÁNYI Gedroogde Basilicum, 10 g

  • Voorzichtig gedroogd
  • Voor de mediterrane keuken
  • Lekker in tomatensaus, pizza en ovenschotel
€ 2,99 (€ 299,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische Oregano

Österreichische Bergkräuter Biologische Oregano, 20 g

  • Typische mediterrane smaak
  • Zeer intens
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,89 (€ 144,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gesnipperde Kervel

KOTÁNYI Gesnipperde Kervel, 6 g

  • Heerlijk in sauzen, soepen en salades
  • Licht zoete smaak
  • Zacht gedroogd
€ 2,99 (€ 498,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 28. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Basilicum

Cosmoveda Bio Grofgemalen Basilicum, 30 g

  • Aangenaam pittig
  • Veelzijdig
  • UIt eigen fairtrade projecten
€ 3,99 (€ 133,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Dille Kruid

Alnatura Biologische Dille Kruid, 15 g

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Veelzijdig
€ 1,99 (€ 132,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Dillezaad

Cosmoveda Bio Dillezaad, 25 g

  • Bevat essentiële oliën
  • Perfect voor inmaken
  • Ook geschikt als thee
€ 2,99 (€ 119,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Biologische Gedroogde Basilicum

KOTÁNYI Biologische Gedroogde Basilicum, 17 g

  • Voor de mediterrane keuken
  • Past goed bij tomaten
  • Aangename smaak
€ 3,99 (€ 234,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Gedroogde Oregano

Herbaria Biologische Gedroogde Oregano, 20 g

  • Voorzichtig gedroogd
  • Van het UNESCO Werelderfgoed
€ 5,99 (€ 299,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober