La Maja Olijfolie Alfar Arbequina Spray, 200 ml
Koudgeperste eersteklas olijfolie
€ 7,99
(€ 39,95 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intens aroma
- Zeer lage zuurgraad
- Uit Navarra
Beschrijving
Deze exclusieve olijfolie van edele Arbequina-olijven valt op door de extreem lage zuurgraad en het intense aroma dat doet denken aan verse, groene olijven. De olie ruikt naar tomaten, kruiden, artisjokken, appels, bananen en wilde vruchten en smaakt subtiel pikant met een licht bittere amandelsmaak en een vloeibare, zoete afdronk.
- In een praktische verstuiver om je exclusieve gerechten te verfijnen
Ingrediënten
olijfolie
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3504 / 837 kj / kcal |
| Vet | 93 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 13 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Don Fredo e.U., Bergsiedlung 8, 3385 , Prinzersdorf, Spanje, www.donfredo.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor La Maja Olijfolie Alfar Arbequina Spray
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten