KOTÁNYI Piri Piri Kruidenmix, 55 g

Voeg een vleugje kruidigheid toe!

€ 3,49

(€ 63,45 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 55 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor pittige vis- en gevogeltegerechten
  • Gemaakt met hete kruiden
  • Unieke mix

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Extra Pittige Chili Mix, 34 g

KOTÁNYI Piri Piri Kruidenmix, 55 g € 3,49 (€ 63,45 / kg)
KOTÁNYI Extra Pittige Chili Mix, 34 g € 3,99 (€ 117,35 / kg)
Totaalprijs: € 7,48
Beschrijving

Een buitengewone mix van hete kruiden zoals chili, peper en paprika. Je kunt de kruidenmix toevoegen aan allerlei vleesgerechten voor een extra pittige kick!

Toepassing:

  • Toevoegen aan vlees, vis, gevogelte, peulvruchten, champignons, sauzen en soepen.
Art. nr.: XKY-KO-408801
Inhoud: 55 g
EAN: 9001414040881
Producentnummer: 408801
Merken: KOTÁNYI
Ingrediënten

chili, ui, paprika, gejodeerd zeezout (Meersalz, kaliumjodaat), peper, knoflook, kervel

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Oostenrijk, www.kotanyi.com/at/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Piri Piri Spice Blend

4 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
4 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

4 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 4 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder