KOTÁNYI Extra vierge olijfolie, 0,50 L

Krachtige fruitige olijfolie

€ 11,39

(€ 22,78 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 0,50 L

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Eerste rang
  • Perfect voor salades
  • Verkregen met mechanische processen

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Biologische Appel Balsamico Azijn, 0,50 L

KOTÁNYI Extra vierge olijfolie, 0,50 L € 11,39 (€ 22,78 / L)
KOTÁNYI Biologische Appel Balsamico Azijn, 0,50 L € 8,99 (€ 17,98 / L)
Totaalprijs: € 20,38
Beschrijving

Smaak:
Krachtig fruitig

Gebruik:
verfijnt salades, komkommers, tomaten, courgette, schapen- en geitenkaas en pasta

Noot:
Verhit olijfolie niet te sterk

Art. nr.: XKY-KO-611201
Inhoud: 0,50 L
EAN: 9001414061121
Producentnummer: 611201
Merken: KOTÁNYI
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 3416 / 816 kj / kcal
Vet 90,6 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 13,3 g
  waarvan enkelvoudig onverzadigde vetzuren 64,8 g
  waarvan Meervoudig onverzadigde vetzuren 8,5 g
Koolhydraten 0,2 g
  waarvan Suiker 0 g
Eiwitten 0 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Oostenrijk, www.kotanyi.com/at/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Extra vierge olijfolie