Bespaar 20% op dranken

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Dranken: 17 artikelen

Pompadour Drinkchocolade, 80%

Pompadour Drinkchocolade, 80%, 220 g (200 g)

  • 80% chocoladegehalte
  • Snelle voorbereiding
  • Onweerstaanbaar chocoladeachtig
€ 5,53 € 7,99 (€ 27,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Helder, licht & vegan
  • Gemaakt van gehydrolyseerd erwteneiwit
  • Minder calorieën
€ 14,99 € 29,99 (€ 37,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Vrolijk Pasen Thee

Sonnentor Vrolijk Pasen Thee, Theezakjes, 18 stuks (27 g)

  • 100% biologisch
  • Veganistisch
€ 0,83 € 4,19 (€ 30,74 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pompadour Drinkchocolade

Pompadour Drinkchocolade, 1 kg

  • Bijzonder genot
  • Eenvoudige bereiding
  • Lekker met melk of water
€ 12,53 € 17,99 (€ 12,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pompadour Automaat Drinkchocolade

Pompadour Automaat Drinkchocolade, 1 kg

  • 14% magere cacao
  • Bereiding met water
  • Chocoladeachtige noot
€ 9,45 € 13,59 (€ 9,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Marry The Berried Icetea

Marry Icetea Marry The Berried Icetea, 1 (330 ml)

  • 100% Stiermarkse bessen
  • Gemaakt van theebladeren & hele bessen
  • Verfrissend, bessen & gewoon heerlijk
€ 1,41 € 1,89 (€ 4,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Bio Luxury Bag  Sencha Morning Blossom

TEEKANNE Bio Luxury Bag Sencha Morning Blossom, 20 Theezakjes (80 g)

  • Fruitig-bloemig en delicaat bitter
  • Losse thee in een groot theezakje
  • Voor extra grote kopjes en potten
€ 9,36 € 12,49 (€ 117,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio Lederhosen Spirit

5 CUPS Bio Lederhosen Spirit, 20 theezakjes (28 g)

  • In piramidezakje
  • Met appel & rozenbottel
  • Met kamille en venkel
€ 5,94 € 8,49 (€ 212,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio I Want To Berry You

5 CUPS Bio I Want To Berry You, 20 theezakjes (60 g)

  • Bijzonder fruitig
  • Met appel & hibiscus
  • Met kaneel, anijs en kardemom
€ 5,94 € 8,49 (€ 99,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio Every Day Is Like Sunday

5 CUPS Bio Every Day Is Like Sunday, 20 theezakjes (44 g)

  • In de piramidezakje
  • Met rooibos en kurkuma
  • Met braambladeren en kamille
€ 5,94 € 8,49 (€ 135,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio Triple Mint

5 CUPS Bio Triple Mint, 20 theezakjes (24 g)

  • Met 3 soorten munt
  • In piramidezakje
  • Bijzonder verfrissend
€ 5,94 € 8,49 (€ 247,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio The Adventures Of Earl Grey

5 CUPS Bio The Adventures Of Earl Grey, 20 theezakjes (40 g)

  • In piramidezakje
  • Met korenbloemen en lavendel
  • Bijzonder aromatisch
€ 5,94 € 8,49 (€ 148,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio Sunny's Berry Mint

5 CUPS Bio Sunny's Berry Mint, 20 theezakjes (60 g)

  • Appel & hibiscus
  • Vlierbes & rozenbottel
  • Aardbeien & bramenblad
€ 5,94 € 8,49 (€ 99,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio Lemon Lazy Afternoon

5 CUPS Bio Lemon Lazy Afternoon, 20 theezakjes (60 g)

  • In piramidezakje
  • Met appel & hibiscus
  • Met sinaasappelschil & zoethout
€ 5,94 € 8,49 (€ 99,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio 8.20 Train to Assam

5 CUPS Bio 8.20 Train to Assam, 20 theezakjes (46 g)

  • Fairtrade zwarte thee
  • In de piramidezakje
  • Intense smaak
€ 5,94 € 8,49 (€ 129,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio Be Green My Friend

5 CUPS Bio Be Green My Friend, 20 theezakjes (50 g)

  • Fairtrade thee
  • In de piramidezakje
  • Bijzonder aromatisch
€ 5,94 € 8,49 (€ 118,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

5 CUPS Bio Miss Tedox

5 CUPS Bio Miss Tedox, 20 theezakjes (40 g)

  • In de piramidezakje
  • Met citroengras en sinaasappelschil
  • Verfrissend & licht kruidig
€ 5,94 € 8,49 (€ 148,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober