Bakmixen voor de kerstperiode

Voor velen is de kerstperiode de beste, maar ook de meest stressvolle tijd van het jaar: voor de kerst moeten er duizend dingen gebeuren - natuurlijk staat bakken ook op het to-do-lijstje.

Ontdek praktische, tijdbesparende bakmixen voor verschillende kerstkoekjes. Jouw koekjes slagen gegarandeerd, zonder gedoe.

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen
Filters

Bakmixen: 6 artikelen

Bake Affair Chocoladecake met Peperkoekkruiden

Bake Affair Chocoladecake met Peperkoekkruiden, 321 g

  • Vooral chocoladeachtig
  • Ideaal voor op de feesttafel
  • Zeer gemakkelijke bereiding
€ 4,85 € 5,39 (€ 15,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bake Affair Biologisch Korstdeeg

Bake Affair Biologisch Korstdeeg, 335 g

  • Basisdeeg voor veel recepten
  • Boter & eigeel vers toegevoegd
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 5,13 € 5,79 (€ 15,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bake Affair Biologische Winterpancakes

Bake Affair Biologische Winterpancakes, 367 g

  • Voor pannenkoeken of wafels
  • Tarwebloem & kruiden
  • Biologisch meel uit Oostenrijk
€ 5,85 € 6,59 (€ 15,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 04. november

Bake Affair Winterbrownies met Kaneel

Bake Affair Winterbrownies met Kaneel, 358 g

  • Chocoladeachtig genieten
  • Bijzonder sappig
  • Snel voorbereid
€ 4,85 € 5,39 (€ 13,55 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Bake Affair Wintercake met Hazelnoten & Kaneel

Bake Affair Wintercake met Hazelnoten & Kaneel, 346 g

  • Perfect voor de kerstperiode
  • Heerlijk kruidig ​​en nootachtig
  • Gemakkelijk te bereiden
€ 4,85 € 5,39 (€ 14,02 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Chocoladekoekjes gemaakt van Donker Zanddeeg

Bake Affair Chocoladekoekjes gemaakt van Donker Zanddeeg, 332 g

  • Gemakkelijk te bereiden
  • Nog maar 1 ingrediënt nodig
  • Fijne cacaosmaak
€ 4,49 € 4,99 (€ 13,52 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar