Kelly's Mexicanos Pittig Pikant, 125 g
Perfect om te dippen
€ 2,99
(€ 23,92 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zeer krokant
- Hartige smaak
- Veganistisch
Beschrijving
Deze knapperige maïstortilla's verrukken met hun pittige, pikante smaak, waardoor ze perfect passen bij fruitige dipsauzen. Ze zijn ook geweldig in de keuken om een verscheidenheid aan heerlijke gerechten op tafel te toveren en dat echte Mexico-gevoel op tafel te brengen.
- Zonder kunstmatige smaakversterkers
- Veganistisch
| Art. nr.: | XFA-KEL-10002153 |
|---|---|
| Inhoud: | 125 g |
| EAN: | 9000159012818 |
| Producentnummer: | 10002153 |
| Merken: | Kelly's |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1976 / 472 kj / kcal |
| Vet | 20 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| waarvan Suiker | 1,5 g |
| Vezels | 4 g |
| Eiwitten | 6,6 g |
| Zout | 1,3 g |
Ingrediënten
74 % maïsmeel, Zonnebloemolie, Maltodextrine, zout, tomaten, suiker, ui, gist extract, specerijen, Zuurteregelaars (Natriumacetaat, citroenzuur), Rookaroma, Aroma
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Oostenrijk, www.kellys.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kelly's Mexicanos Pittig Pikant
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (50%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 1 | (50%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Goulashsoep – het Hongaarse nationale gerecht
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten