Greenomic Tartufo Stracciatella, 1 kg
Glutenvrije pralines
€ 59,99
(€ 59,99 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Witte chocolade
- Met stukjes pure chocolade
- Geraffineerd met hazelnoten
Beschrijving
Glutenvrije pralines van witte chocolade, verfijnd met romige hazelnootcrème en pure chocoladeschilfers. De perfecte combinatie met een warme kop cappuccino.
Inhoud: 72 - 75 stuks
Ingrediënten
Witte chocolade (suiker, melkpoeder, cacaoboter), sojalecithinen (E322)[1], vanille smaak, hazelnoten (hazelnoten, hazelnootpasta), 22 % pure chocolade (suiker, Cacaomassa, cacaoboter)
- Emulgatoren
Kan sporen van noten en melk bevatten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2345 / 560 kj / kcal |
| Vet | 35 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 16,5 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| waarvan Suiker | 49 g |
| Eiwitten | 7,5 g |
| Zout | 0,13 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Duitsland, www.greenomic.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Greenomic Tartufo Stracciatella
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten