Govinda Bio Dadelpasta, 250 g
Voor het bakken en verfijnen van recepten
€ 2,49
(€ 9,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Van nature zoet
- Voor desserts & snacks
- Fairtrade gedroogde dadels
Beschrijving
De van nature zoete dadelpasta is ideaal om gerechten mee te verfijnen en om mee te bakken. De gebruikte dadels zijn fairtrade, gedroogd, ontpit, gestoomd en vervolgens verwerkt tot een fijne pasta. De exotisch-zoete noot geeft elk recept iets lekkers.
- Alternatief voor natuurlijke suiker.
Toepassingsaanbeveling:
In de gevulde notenvlecht of gebruikt voor zelfgemaakte fruitballen en repen.
| Art. nr.: | XAY-GOV-H614 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 4038507012048 |
| Producentnummer: | H614 |
| Merken: | Govinda |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose, Zonder palmolie |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1277 / 305 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan Suiker | 62 g |
| Vezels | 11 g |
| Eiwitten | 2,3 g |
| Zout | 0,4 g |
Ingrediënten
100 % dadels[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Duitsland, www.govinda-natur.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Govinda Bio Dadelpasta
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Snelle zomerkeuken: zonder vlees & moeite
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten