Galup Baci di Dama, 150 g
Klassieke hazelnootkoekjes & chocolade uit Piemonte
€ 14,59
(€ 97,27 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Glutenvrij & lactosevrij
- Knapperig zanddeeg met pure chocolade
- Met hazelnoten
Bijpassend
Beschrijving
Deze Italiaanse lekkernij combineert twee krokante koekjes van zanddeeg met een smeuïge laag pure chocolade tot een traditioneel gebakje uit Piemonte. Het recept is volledig glutenvrij en lactosevrij, met een perfecte balans van romige hazelnoot en krachtige cacao. Een verfijnde traktatie om cadeau te geven of samen van te genieten – deze koekjes laten je proeven van echte Italiaanse patisserie.
| Art. nr.: | IMP-C30005 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 8053288210236 |
| Producentnummer: | C30005 |
| Merken: | Galup |
| Soort voeding: | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Kan sporen bevatten van: | H - noten |
| Bewaarinstructies: | Bewaren bij kamertemperatuur |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2332 / 557 kj / kcal |
| Vet | 39 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 18,8 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 25 g |
| Vezels | 1,6 g |
| Eiwitten | 3,7 g |
| Zout | 0,4 g |
Ingrediënten
Butter laktosefrei[1], suiker, Haselnüsse, Rijstmeel, Haselnüsse (noten), maïsmeel, maïszetmeel, gepasteuriseerd eiwit, johannesbroodpitmeel
- Restlaktosegehalt von unter 0,01% im Endprodukt
Zartbitterschokolade (Cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator (lecithine)), soja, vanille smaak
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italië, www.galup.it |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Galup Baci di Dama
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten